Ředidla - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Ředidla

SOLDECOL S 6006
SOLDECOL S 6006
SOLDECOL S 6006
Ředidlo do syntetických nátěrových hmot.edidlo do alkydových na vzduchu schnoucích nátěrových hmot, které se aplikují štětcem či válečkem. Používá se k ředění syntetických případně olejových a fermežových barev např. SOLDECOL PRIMER, SOLDECOL HG, SOLDECOL UNICOAT SM, SOLDECOL KOVÁŘSKÁ BARVA a jiných, pokud je to výrobcem dané nátěrové hmoty výslovně předepsáno. Ředidlo umožňuje delší čas pro rozliv nátěrové hmoty. Částečně tak lze regulovat míru rozlivu filmu nebo se lépe přizpůsobit zvolené metodě aplikace.
SOLDECOL S 6001
SOLDECOL S 6001
SOLDECOL S 6001
Ředidlo do syntetických nátěrových hmot. Ředidlo do alkydových na vzduchu schnoucích nátěrových hmot, které se aplikují stříkáním případně za nižších teplot štětcem či válečkem. Používá se k ředění syntetických případně olejových a fermežových barev např. SOLDECOL PRIMER, SOLDECOL HG, SOLDECOL UNICOAT SM, SOLDECOL KOVÁŘSKÁ BARVA a jiných, pokud je to výrobcem dané nátěrové hmoty výslovně předepsáno. Ředidlo umožňuje kratší čas zasychání nátěrové hmoty. Částečně tak lze regulovat dobu zasychání a lépe se přizpůsobit zvolené metodě aplikace.
SOLDECOL C 6000
SOLDECOL C 6000
SOLDECOL C 6000
Ředidlo do nitrocelulózových nátěrových hmot. K ředění nitrocelulózových nátěrových hmot, příp. k souvisejícím čistícím operacím. Dále se používá k ředění nátěrových hmot, u kterých je výrobcem toto použití výslovně předepsáno.
SOLDECOL U 6002
SOLDECOL U 6002
SOLDECOL U 6002
Ředidlo do dvoukomponentních polyuretanových nátěrových hmot. K ředění dvoukomponentních polyuretanových a akryluretanových nátěrových hmot, např. k ředění nátěrových hmot řady Soldecol PUR a jiných, pokud je to výrobcem dané nátěrové hmoty výslovně předepsáno.
S6005 ŘEDIDLO
S 6005
S6005 ŘEDIDLO
Ředidlo do syntetických nátěrových hmot, Xylen – směs izomerů. Ředidlo je určeno k ředění nátěrových syntetických hmot určených k nanášení štětcem, stříkáním, válečkem nebo máčením, např. S2003 FORMEX NA POZINK
Aceton
P6401Aceton
Aceton je určen k odmašťování a čištění kovových povrchů před aplikací nátěrových hmot, k čištění pracovních pomůcek a zařízení a dále jako speciální rozpouštědlo, např. pro nitrocelulózová lepidla. je určen k odmašťování a čištění kovových povrchů před aplikací nátěrových hmot, k čištění pracovních pomůcek a zařízení a dále jako speciální rozpouštědlo, např. pro nitrocelulózová lepidla.
BENZÍN TECHNICKÝ
P 6402
P6402 BENZÍN TECHNICKÝ
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů, lze použít do zapalovačů a jako palivo do benzínových tlakových lamp.
ČISTIČ BENZÍNOVÝ TECHNICKÝ
P 6411
P6411 ČISTIČ BENZÍNOVÝ TECHNICKÝ
Směs organických rozpouštědel (uhlovodíky, C6–C7, isoalkany, cyklické, <5% n-hexanu, etanol a toluen). Je určen k hrubému odmašťování zejména kovových předmětů.
TOLUEN SMĚS
P6407
P6407 TOLUEN SMĚS
Směs organických rozpouštědel (toluen a nízkovroucí hydrogenovaný benzín) Toluen směs je určený pro speciální účely, např. k čištění a odmašťování povrchů před použitím lepidel. K aplikaci stříkáním je výrobek určen pouze pro profesionální a průmyslové použití.
LÍH TECHNICKÝ
P6413
P6413 LÍH TECHNICKÝ
Denaturovaný etanol. Líh technický je určen k ředění lihových nátěrových hmot, k čištění, do lihových vařičů.
PETROLEJ
P6404
P6404 PETROLEJ
Petrolej je určený predevším na svícení v petrolejových lampách.
Isopropanol
Severochema
Isopropanol, čisticí a odmašťovací prostředek, 1 l
- vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
Dulux White Spirit
White Spirit
Dulux White Spirit je čisté syntetické ředidlo vysoké kvality s minimálním zápachem. Hodí se provšechny typy nanášení, (nátěry štětcem, válečkem nebo stříkáním). Dulux Whit Spirit je možnépoužít také jako odmašťovadlo před aplikací základního nátěru. Použitelné také při čistění nástrojů a nářadí (štětce, válečky, stříkací pistole, atd.). Na čištění nepoužívejte plástové nádoby.
ŘEDIDLO HAMMERITE
ředidlo
ŘEDIDLO HAMMERITE
Univerzální ředidlo pro čištění nástrojů a k ředění nátěrových hmot. Díky unikátním formulacím Hammerite produktů je pro čištění nářadí nejvhodnější. Kromě čištění nářadí je vhodný pro odstranění špíny, mastnoty, soli nebo odlupující se rzi na kovovém povrchu.
Ředidlo V-40
ředidlo herbol V40
Ředidlo V-40
Speciální ředidlo pro syntetické nátěrové hmoty (Herbol a další značky).
Zlepšuje schnutí, nežloutne, nemění odstín barev.
Balení - 0,7 l, 4 l
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah