Český stavitel - BARVY - LAKY Válek - prodejna barev a laků Jihlava - K nám pro barvu a radu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty podle značek
 
 
Čistá fasáda

Speciální přípravek určený k odstraňování řas, zelených povlaků a mechů z fasád domů.

Neobsahuje kyseliny, ani chlor. Nezanechává na čištěném povrchu barevný film. Čistá fasáda je biocidní přípravek, používejte je bezpečně! Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: 30 m2 plochy z 1 litru koncentrátuMech-stop

Speciální přípravek na bázi kvartérních solí určený pro odstranění řas, mechů a lišejníků ze všech druhů střešních krytin.

Vhodný pro všechny druhy střešních krytin a materiálů jako pálené a betonové tašky, eternit, betonové nájezdy, sokly, podezdívky skleníků, kamenné sokly, obklady a dlažby, náhrobní žulové a pískovcové kameny atd. Nezpůsobuje korozi zinkových ani měděných materiálů. Korozivní účinky na železo a ocel jsou srovnatelné s vodou. Ochranné přípravky na dřevo jsou biocidní, používejte je bezpečně! Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: 20 - 30 m2 z 1 litru koncentrátuVOSA proti plísním

VOSA proti plísním je vysoce účinný desinfekční přípravek určený k odstraňování plísní, řas a kvasinek.

Vysoce účinný desinfekční přípravek na bázi chloru. Má značné fungicidní, baktericidní a algicidní účinky. Je určený k odstraňování plísní a řas ze dřeva, fasád, omítek, maleb, obkladů apod. Dále k odstraňování plísní a k desinfekci koutů a spár v koupelnách, na toaletách, v kuchyních, sklepeních a jiných vlhkých prostorách. Pro stavby a komunální hygienu. Ochranné přípravky na dřevo jsou biocidní přípravky, používejte je bezpečně! Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: 0,05 kg na 1 m2 , 1 kg na 20 m2

MEGA-FIX lepidlo na bázi MS polymeru 290ml

MEGA FIX je jednosložkové, vysokopevnostní, montážní a konstrukční lepidlo na bázi MS polymeru s vysokou počáteční přídržností pro lepení téměř všech materiálů.

Určeno k lepení na kolmých plochách vystavených vibracím, použití v exteriéru i interiéru, neobsahuje izokyanáty, ředidla, PVC, ftaláty ani silikon, nezapáchá. Obsahuje protiplísňové substance, odolává sladké i slané vodě, UV záření a chlóru. 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky