Barvy na dřevo - BARVY - LAKY Válek - prodejna barev a laků Jihlava - K nám pro barvu a radu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabídka barev a laků
 UNIVERSAL ZÁKLAD
Univerzální základová rozpouštědlová antikorozní barva na kov a dřevo
VLASTNOSTI: Složení barvy zajišťuje zvýšenou antikorozní ochranu a vynikající přilnavost.  Neobsahuje chrom ani olovo. 
POUŽITÍ: Na kov i dřevo (při použití penetrace) v exteriéru i interiéru, ocelové díly a konstrukce, strojní díly, střechy, vrata, ploty.
SCHNUTÍ: Záleží na podmínkách při aplikaci, obvykle suchý na dotyk po 3 hodinách, přetíratelný po 8 hodinách


Luxol Základní barva na okna
Luxol Základní barva na okna je krycí syntetická podkladová barva na dřevo, zejména pro základní nátěry dřeva a dřevěných prvků jako jsou okenní rámy, okna, dveře nebo podhledy v interiéru i exteriéru. Je dostupná v bílém odstínu se saténovým vzhledem. Nátěr je specifický výbornou přilnavostí k podkladu a vysokou kryvostí. 
Supralux Aqua Primer
Supralux Aqua Primer je vodou ředitelná antikorozní základová barva a mezivrstva na podklady z oceli, pozinkované oceli, litiny, hliníku, tvrdého PVC a dřeva (kromě dřeva pryskyřičného a tropického). Pro použití vně i uvnitř budov, a to jak k nátěrům nových povrchů, tak pro renovace stávajících nátěrů. 
DENAS UNIVERZÁL LESK, MAT je vodou ředitelná vrchní krycí barva na bázi jakostní akrylátové disperze obsahující stálobarevné pigmenty, jemná plniva, biocidní prostředky, koalescenty a další přísady, upravující její vlastnosti. Jako ředidlo obsahuje vodu, neobsahuje žádná aromatická rozpouštědla ani lakový benzín. 
ETERNAL mat akrylátový
hedvábně matná, vysoce odolná, vodou ředitelná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí, zejména pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi
Supralux Universal Aqua
Supralux Universal Aqua je kvalitní univerzální, rychleschnoucí, vodou ředitelný akrylátový email. Má jemnou vůni, a jeho moderní receptura v krátké době vytváří trvanlivé, nežloutnoucí povlaky odolné proti mechanickému namáhání a teplotě.
Dulux Trade Satin Finish
Rozpouštědlový alkydový email prémiové kvality se saténovým vzhledem a univerzálním použitím v interiéru a exteriéru, určený zejména pro profesionální užití. 
Dulux Trade High Gloss
Rozpouštědlový alkydový email prémiové kvality s vysokým leskem a univerzálním použitím v interiéru i exteriéru, určený zejména pro profesionální užití. Použití Vlastnosti Krycí email na bázi alkydových pryskyřic s vynikající kryvostí. Nátěr odolává mírnému chemickému zatížení (obvyklé chemické prostředky užívané v domácnosti) a dlouhodobě teplotám do 90 °C. Vyznačuje se vynikajícím rozlivem, dlouhotrvajícím leskem i za extrémních podmínek a vynikající UV odolností. Bez problémů snáší i pravidelné mytí.
Dulux Rapidry Satin Matt
Vodou ředitelný univerzální nátěr vysoké kvality se saténově matným vzhledem na dřevěné a kovové povrchy v interiéru a exteriéru.
Luxol Barva na okna
Luxol Barva na okna je krycí syntetická vrchní barva na dřevo, zejména pro nátěry dřeva a dřevěných prvků jako jsou okenní rámy, okna, dveře nebo podhledy v interiéru i exteriéru. Je dostupná v bílém odstínu s lesklým provedením. Produkt má takzvaný systém antibloking, neboli sníženou lepivost nátěru po jeho zaschnutí a tím i lepší manipulovatelnost. Produkt chrání a zároveň dekoruje, vyznačuje se vysokou ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. 
 UNIVERSAL LESK/ MAT
Univerzální vrchní rozpouštědlová alkydová barva na kov a dřevo
VLASTNOSTI: Barva se vyznačuje dobrou zpracovatelností, vysokou vydatností, vynikajícím vzhledem a výbornou přilnavostí k podkladu. Je odolná proti povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.
POUŽITÍ: Pro nátěry dřeva i kovu v interiéru a exteriéru.
SCHNUTÍ: Záleží na podmínkách při aplikaci, obvykle suchý na dotyk po 4 - 6 hodinách, přetíratelný po 16 hodinách.
TEORETICKÁ VADATNOST: 13 - 16m2/l v jedné vrstvě (LESK) 9-12m2/l (MAT)
APLIKACE: štětcem, stříkáním, válečkem.


Herbolux Grund
Základní nátěr a mezinátěr pro objemově stálé i objemově nestálé dřevěné prvky.
Rychle schne, dobře kryje, je lehce tixotropní a vlhkostně regulační. Je vhodný na okna ve vnitřním i vnějším prostředí.


Profi-Compact Gloss
Vysoce lesklá barva na bázi alkydových pryskyřic, lehce zpracovatelná štětcem i válečkem, má dobrou kryvost, neobsahuje aromáty.
Je vhodná pro barevné nátěry na dřevo a kovy, opatřené základním nátěrem, do vnitřního i vnějšího prostředí.

Venti 3 Plus Satin
Je pololesklý, tixotropní, vlhkostně-regulační lak z alkydových pryskyřic.
Určený na dřevěné konstrukce ve vnějším prostředí, jako jsou okna či vstupní dveře. Díky své elasticitě a velké tloušťce nátěrového filmu i na hranách nabízí dlouhodobou ochranu dřeva. Rychlé schnutí a snadné zpracování šetří čas, a tím následně i náklady. Základní nátěr, mezinátěr a konečný nátěr lze provést tímto výrobkem, což zaručuje racionální a kvalitní práci. Obsahuje přísady, které chrání nátěr proti řasám a plísním, proto je škodlivý při dlouhodobém styku s pokožkou (nepoužívat na sedací nábytek apod.).    Technický list

Herbolux PU Satin
Bezaromátová vysoce kvalitní barva na bázi uretan-alkydové pryskyřice.
Má vynikající kryvost, pro renovační nátěr dveří stačí většinou jeden nátěr. Nanáší se štětcem nebo válečkem na podklady opatřené základním nátěrem, na dřevo, železné kovy a na umělé hmoty (tvrzené PVC).
Profi-Satin
Hedvábně lesklá barva na bázi alkydových pryskyřic, lehce zpracovatelná štětcem i válečkem, má dobrou kryvost, neobsahuje aromáty.
Je vhodná pro barevné nátěry na dřevo a kovy, opatřené základním nátěrem, do vnitřního i vnějšího prostředí.
Herbolux Gloss
Bezaromátová alkydová barva pro vysoce lesklé konečné nátěry.
Vykazuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a výbornou pružnost. Herbolux si udržuje dlouhodobě svůj lesk ve všech klimatických oblastech i v agresivních průmyslových zónách. Je vhodný pro vnitřní i vnější použití na dřevo i kov.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky