Renovační nátěry do koupelen - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Renovační nátěry do koupelen

AQUADECOL EPOXY SG
dvousložková epoxidová barva
AQUADECOL EPOXY SG
Vodou ředitelná dvousložková epoxidová pololesklá barva na podlahy a stěny.
Velmi odolná barva pro dlouhodobou ochranu extrémně zatěžovaných podlah a stěn především v interiéru.
Nátěr vytváří pololesklý plně omyvatelný mechanicky odolný povrch rezistentní vůči běžným chemikáliím vyskytujících se např. v garážích, skladech jako jsou ropné produkty, detergenty apod. (vyjma roztoků kyselin, např. kyseliny octové). Barva je také vhodná do nemocničních a potravinářských prostor, kde díky svým vlastnostem umožňuje udržovat prostory bez mikrobů. Barva je vyhovující pro použití na plochy přicházející do nepřímého styku s potravinami. Bílá varianta je současně vyhovující pro použití na plochy přicházející do přímého styku se suchými potravinami při teplotě do 40 °C.
Epolex S2321O barva na vany
email dvousložkový epoxidový
Epolex S2321O barva na vany+ tužidlo S7300, 940 g Email epoxidový dvousložkový, určený pro renovaci povrchu smaltovaných van, vaniček sprchových koutů. Není vhodný na akrylátové povrchy.
FLOORPAINT CLASSIC
barvy na beton
DULUX TRADE FLOORPAINT CLASSIC je jednosložkový, polomatný, vodou ředitelný nátěr pro vnitřní i venkovní betonové podlahové povrchy, jako např. sklepy, sklady, dílny, výstavní místnosti, balkony, sloupoví a terasy. Obsahuje minimum těkavých látek a je tak zcela vhodný i na vnitřní použití. Má velmi dobrou odolnost proti vodě, provozním kapalinám ale i roztokům kyselin.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah