Renovační nátěry do koupelen - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Renovační nátěry do koupelen

AQUADECOL EPOXY SG
dvousložková epoxidová barva
AQUADECOL EPOXY SG
Vodou ředitelná dvousložková epoxidová pololesklá barva na podlahy a stěny.
Velmi odolná barva pro dlouhodobou ochranu extrémně zatěžovaných podlah a stěn především v interiéru.
Nátěr vytváří pololesklý plně omyvatelný mechanicky odolný povrch rezistentní vůči běžným chemikáliím vyskytujících se např. v garážích, skladech jako jsou ropné produkty, detergenty apod. (vyjma roztoků kyselin, např. kyseliny octové). Barva je také vhodná do nemocničních a potravinářských prostor, kde díky svým vlastnostem umožňuje udržovat prostory bez mikrobů. Barva je vyhovující pro použití na plochy přicházející do nepřímého styku s potravinami. Bílá varianta je současně vyhovující pro použití na plochy přicházející do přímého styku se suchými potravinami při teplotě do 40 °C.
Epolex S2321O barva na vany
email dvousložkový epoxidový
Epolex S2321O barva na vany+ tužidlo S7300, 940 g Email epoxidový dvousložkový, určený pro renovaci povrchu smaltovaných van, vaniček sprchových koutů. Není vhodný na akrylátové povrchy.
TESSAROL CERAMIX
TESSAROL CERAMIX
Ekologický email pro dekoraci a ochranu keramických dlaždic a skleněných povrchů v kuchyních, koupelnách a toaletách či jiných povrchů v interiérech (PVC, pocínovaný plech, hliník). Produkt je připraven k přímému použití a nanáší se přímo na podklad pomocí štětce, válečku či stříkáním. Není nutné nanášet základní nátěr.
Spotřeba:
1 l vystačí na 10–12 m2 povrchu v jedné vrstvě.
Barevné odstíny:
Bílý, HGMIX.
FLOORPAINT CLASSIC
barvy na beton
DULUX TRADE FLOORPAINT CLASSIC je jednosložkový, polomatný, vodou ředitelný nátěr pro vnitřní i venkovní betonové podlahové povrchy, jako např. sklepy, sklady, dílny, výstavní místnosti, balkony, sloupoví a terasy. Obsahuje minimum těkavých látek a je tak zcela vhodný i na vnitřní použití. Má velmi dobrou odolnost proti vodě, provozním kapalinám ale i roztokům kyselin.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah