Barvy na beton - BARVY - LAKY Válek - prodejna barev a laků Jihlava - K nám pro barvu a radu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabídka barev a laků
Ekoban
Vodou ředitelná nátěrová hmota na beton a jiné savé materiály s mírnou mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu. Odolává vodě a je paropropustný. Produkt s výborným poměrem kvality a ceny. 
ETERNAL stabil 
je určen k povrchové úpravě betonových ploch, betonových dlaždic, betonové zámkové dlažby. Je vhodný k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, schodištích, skladištích, výstavních prostorech apod.
Denas Garáž je dvousložková vodou ředitelná epoxidová barva určená pro nátěry betonových podlah v garážích. Barva se vyznačuje vysokou mechanickou a chemickou odolnosti.

Použití:
Nátěry betonových podlah v garážích popřípadě skladech, sklepech a všude tam, kde se vyžaduje vysoká mechanická a chemická odolnost. DENAS GARÁŽ není vhodný jako konečný nátěr v exteriérech.
ETERNAL epoxy stabil
dvousložkový vodou ředitelný epoxidový email na vysoce odolné nátěry betonových podlah pro vnitřní použití s velmi dobrou odolností vodě, oděru, alifatickým a aromatickým uhlovodíkům, zředěným kyselinám i zásadám a asanačním roztokům
Polycol 301 Podlahový nátěr na beton
Dvousložkový barevný vícevrstvý nátěr na bázi epoxidových pryskyřic

Je vytvrzován tvrdidlem Polycol 560 v poměru 100:20. Použití: Ochranný, oděruvzdorný, bezprašný nátěr pro betonové podlahy v průmyslových provozech skladech, garážích, dílnách, servisech a opravách. Vlastnosti: Vysoká mechanická odolnost oděru, ropným produktům a chemickým vlivům. Odolný vlhku a vodě. Dlouhá životnost. Složení: Obsahuje rozpouštědla. Z důvodu zajištění výborné kvality není výrobek běžně skladem. Dodání do 7 až 14ti dnů dle velikosti objednávky.                         Spotřeba: 0,4kg/m2 ( dva nátěry - 0,2 kg/m2 v jedné vrstvě ) 
Pouze na objednávku. 
barva na betonIZOBAN
Syntetická nátěrová hmota na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50°C. Snadno opravitelná jednoduchým přetřením.
Produkt s výborným poměrem kvality a ceny.
Pouze na objednávku. 
ETERNAL na bazény
ETERNAL na bazény
vodou ředitelná barva určená k povrchové úpravě bazénů, odolná dlouhodobému zatížení vodou a působení přípravků bazénové chemie
Barevné odstíny:
světle modrý
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky