Barvy na beton a podlahy - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Barvy na beton a podlahy

TERNAL stabil
nátěry betonových podlah
TERNAL stabil
je určen k povrchové úpravě betonových ploch, betonových dlaždic, betonové zámkové dlažby. Je vhodný k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, schodištích, skladištích, výstavních prostorech apod.
ETERNAL stabil je certifikován pro styk s potravinami.
Odolává spolehlivě běžnému zatížení, není však vhodný pro povrchovou úpravu podlah zatížených posouváním břemen. Hotová úprava má matný vzhled a protiskluzovou úpravu.  Nátěrovou hmotou ETERNAL stabil je možné upravit i betonový povrch balkónů, teras, schodů, chodníků a podobně. Konečný nátěr má velmi dobrou odolnost oděru, dobrou adhezi na betonových podkladech, hydroizolační vlastnosti a velmi dobrou odolnost na povětrnosti. ETERNAL stabil není možné použít pro nátěry trvale umístěné pod vodou. Nedoporučuje se jako nátěr na vysoce hlazené povrchy bez předchozího zdrsnění.
FLOORPAINT CLASSIC
barvy na beton
DULUX TRADE FLOORPAINT CLASSIC je jednosložkový, polomatný, vodou ředitelný nátěr pro vnitřní i venkovní betonové podlahové povrchy, jako např. sklepy, sklady, dílny, výstavní místnosti, balkony, sloupoví a terasy. Obsahuje minimum těkavých látek a je tak zcela vhodný i na vnitřní použití. Má velmi dobrou odolnost proti vodě, provozním kapalinám ale i roztokům kyselin.
FLOORPAINT PROFI
barva na beton profi
DULUX TRADE FLOORPAINT PROFI   je jednosložkový, matný, vodou ředitelný nátěr pro vnitřní i venkovní betonové podlahové povrchy, jako např.  sklepy, sklady, dílny, výstavní místnosti, balkony, sloupoví a terasy. Obsahuje minimum těkavých látek a je tak zcela vhodný i na vnitřní použití. Má velmi dobrou odolnost proti vodě, provozním kapalinám ale i roztokům kyselin. Svými unikátními vlastnostmi se vyrovná kvalitě dvousložkových podlahových nátěrů.
Detecha Ekoban®

VODOU ŘEDITELNÁ BARVA
Detecha Ekoban®
Nátěr na beton a jiné savé materiály s mírnou mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou kryvostí a přilnavostí k podkladu. Je paropropustný.
PoužitíVnitřní použití.
Beton, betonové podlahy (šatny, bytové podlahy, spíže, technické místnosti), svislé stěny. Dřevo, sádrokartonové, dřevotřískové a dřevovláknité desky a další savé materiály.
Spotřeba1 kg na 5,5–7 m² v jedné vrstvě. Doporučujeme penetraci + dvě vrstvy nátěru
AQUADECOL EPOXY SG
dvousložková epoxidová barva
AQUADECOL EPOXY SG
Vodou ředitelná dvousložková epoxidová pololesklá barva na podlahy a stěny.
Velmi odolná barva pro dlouhodobou ochranu extrémně zatěžovaných podlah a stěn především v interiéru.
Nátěr vytváří pololesklý plně omyvatelný mechanicky odolný povrch rezistentní vůči běžným chemikáliím vyskytujících se např. v garážích, skladech jako jsou ropné produkty, detergenty apod. (vyjma roztoků kyselin, např. kyseliny octové). Barva je také vhodná do nemocničních a potravinářských prostor, kde díky svým vlastnostem umožňuje udržovat prostory bez mikrobů. Barva je vyhovující pro použití na plochy přicházející do nepřímého styku s potravinami. Bílá varianta je současně vyhovující pro použití na plochy přicházející do přímého styku se suchými potravinami při teplotě do 40 °C.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah