Barvy na rez - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Barvy na rez

Komaprim základ přímo na rez
základní antikorozní barva
Komaprim základ přímo na rez je syntetická základní antikorozní barva na železné kovy. Barva je určená jak pro vnitřní, tak i venkovní použití a lze ji aplikovat přímo na zrezavělý povrch.  Nátěr zajišťuje vysokou antikorozní ochranu, vynikající přilnavost k povrchu a lze nanášet přímo na zrezivělý kov. Vylepšená receptura zajišťuje snadnější aplikaci stříkáním a rychlé schnutí barvy.
Hammerite Přímo na rez
je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let. Díky nové technologii DUALTECH je zaručená vysoká vodoodpudivost nátěru. Nátěr vyniká krátkou dobou schnutí a je jednoduchý na použití.
Odsín : matný RAL 9005, matný RAL 7016, matný RAL 8016. Satén RAL 7024
Hammerite Ultima
přímo na všechny druhy kovů a rez
Hammerite Ultima představuje novou generaci nátěrových hmot na kovy. Barva typu 3v1 – je připravena k použití přímo na rez či přímo na jakýkoli druh kovu a to bez nutnosti základové barvy (výjimkou je použití na měď, v tomto případě doporučujeme vhodný základ, pro zajištění dlouhodobé trvanlivostí nátěru). Výsledkem je vysoce odolný dekorativní nátěr, který vydrží až po dobu 12ti let.
Komaprim 3v1 profi
antikorozní barvy na kov
Komaprim 3v1 profi je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak pro vnitřní, tak i venkovní použití, a to na ocel, zoxidovanou pozinkovanou ocel nebo železo. Hodí se na ocelové konstrukce, kontejnery, strojní součásti, střechy, vrata, sloupy atd. Dobře odolává vlhkosti. Neobsahuje těžké kovy. Výsledný film má pololesklý vzhled.
Komaprim 3v1 báze
báze pro tónování
Komaprim 3v1 báze je syntetická antikorozní barva na železné kovy. Spojuje funkce základové barvy,mezinátěru i vrchního emailu. Hodí se na ocelové konstrukce, kontejnery, strojní součásti, střechy,vrata, sloupy, zábradlí atd. Dobře odolává vlhkosti, výsledný film má sametový. Barva je určená pro vnitřní i venkovní použití. Barva určená pro tónovací systém Komaprim
Syntetická antikorozní barva na železné kovy. Spojuje funkce základové barvy, mezinátěru i vrchního emailu.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah