Dulux barvy a lazury - BARVY - LAKY Válek - prodejna barev a laků Jihlava - K nám pro barvu a radu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty podle značek
 
 
Dulux Easycare DULUX Easycare
Kolekce 45 odstínů. Revoluční novinka na trhu emulzních barev! Matná, vysoce omyvatelná disperzní malířská barva nové generace s hydrofobními vlastnostmi (odpuzuje vodu) pro nátěry stěn a stropů v interiéru. Třída otěru I.
Vlastnosti: Aktivně odpuzuje vodu a nečistoty. Extrémní omyvatelnost a otěruodolnost. Při nanášení neodkapává. Má vynikající kryvost a extrémní vydatnost.
Odstíny: 45 odstínů
Balení: 2,5lt
Dulux  Colours of the World
Dulux Colours of the World je kolekce 40 barev, které se inspirují nejkrásnějšími světovými zákoutími a byly vybrány ve spolupráci se světovými i českými designéry. Splňují nejnáročnější požadavky na snadnou kombinovatelnost s respektem k tradicím, ale i zároveň moderním trendům.
Balení: 2,5l a 5l
Odstíny: 40 odstínů
Dulux TeasterDulux TESTER - vyzkoušejte naše barvy

Revoluce na trhu barev! Vyzkoušejte naši novinku pro výběr toho správného odstínu: Dulux TESTER s integrovaným válečkem.
Vybírat můžete celkem z 90 odstínů – 45 odstínů barevné palety Colours of the World a 45 odstínů barevné palety EasyCare. Díky unikátnímu Dulux TESTERU si můžete zvolený odstín jednoduše vyzkoušet přímo u vás doma. K dostání v obchodě za 29 kč.
Dulux Super Matt Plus
Malířská omyvatelná barva vysoké kvality určená k dekoračním a ochranným nátěrům stěn a stropů. 
Dulux Classic WhiteDulux Classic White
Bílá akrylátová barva na stěny a stropy v interiéru.
Vlastnosti: Skvěle kryje, neodkapává. Je lehce roztíratelná. Má dobrou propustnost vodních par, která zajišťuje prodyšnost stěn. Velmi vysoká bělost! Skvělá cena.

Dulux Acryl Matt White
Bílá akrylátová barva na stěny a stropy v interiéru.
Dulux Acryl Matt
Vodou ředitelná, tónovatelná akrylátová emulzní barva pro nátěry stěn a stropů v interiéru.
Dulux Expert Matt
Vodou ředitelná, tónovatelná akrylátová emulzní barva pro nátěry stěn a stropů v interiéru. 
Dulux  Vinyl Matt
Vodou ředitelná, tónovatelná vinylová disperzní barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru, určená zejména pro profesionální užití.
Dulux  Diamond Satin
Vodou ředitelná disperzní barva pro interiér s univerzálním použitím. Vhodná i do vlhkých prostor (kuchyně, koupelny). 
Dulux  Vinyl Matt PBW
Vodou ředitelná, tónovatelná vinylová disperzní barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru, určená zejména pro profesionální užití.
Dulux Rapidry Satin Matt
Vodou ředitelný univerzální nátěr vysoké kvality se saténově matným vzhledem na dřevěné a kovové povrchy v interiéru a exteriéru.
Dulux Resist Gloss
Rozpouštědlový univerzální nátěr vysoké kvality s lesklým vzhledem na dřevěné a kovové povrchy v interiéru a exteriéru. 
Dulux  Satin Finish
Rozpouštědlový alkydový email prémiové kvality se saténovým vzhledem a univerzálním použitím v interiéru a exteriéru, určený zejména pro profesionální užití. 
Dulux  High Gloss
Rozpouštědlový alkydový email prémiové kvality s vysokým leskem a univerzálním použitím v interiéru i exteriéru, určený zejména pro profesionální užití. Použití Vlastnosti Krycí email na bázi alkydových pryskyřic s vynikající kryvostí. Nátěr odolává mírnému chemickému zatížení (obvyklé chemické prostředky užívané v domácnosti) a dlouhodobě teplotám do 90 °C. Vyznačuje se vynikajícím rozlivem, dlouhotrvajícím leskem i za extrémních podmínek a vynikající UV odolností. Bez problémů snáší i pravidelné mytí.
Dulux  Classic Select Woodstain
Tónovatelná tenkovrstvá lazura na dřevo v exteriéru, určená zejména pro profesionální užití.
Vlastnosti: nátěr proniká hluboko do podkladu a poskytuje v tenké vrstvě matný povrch, na kterém se netvoří puchýřky nebo odlupující se šupiny. Je odolný vůči vlhkosti a UV záření a poskytuje až šestiletou ochranu.
Dulux  Protective Woodsheen
Tónovatelná středněvrstvá rozpouštědlová alkydová lazura pro použití v interiéru a exteriéru, určená zejména pro profesionální užití.
Vlastnosti: vytváří středně silnou vrstvu se saténovým leskem. Nátěr je trvanlivý a odpuzuje vodu, řídí difúzi vodních par, a zamezuje tak praskání a bobtnání dřeva. Je odolná vůči povětrnostním vlivům a poskytuje až osmiletou ochranu.
Dulux  Diamond Glaze
Vodou ředitelný extrémně tvrdý lak na podlahy v interiéru.
Vlastnosti: jednosložkový lak, který dosahuje tvrdosti dvousložkových laků. Je desetkrát odolnější proti opotřebení než jakýkoli tradiční lak. Je odolný vůči alkoholu, horké vodě a všem běžným chemikáliím.
 
 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky