Barvy pro celý dům - BARVY - LAKY Válek - prodejna barev a laků Jihlava - K nám pro barvu a radu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty podle značek
 
Herbol Color Servise
Classic Innenweiss
Je sněhobílá matná, bezrozpouštědlová, vodou ředitelná nátěrová hmota na stěny, bez emisí, bez změkčovadel, bez zápachu.
Je prodyšná, omyvatelná podle DIN 13300, třída otěru za mokra 3, třída kryvosti 2, stupeň bělosti 87,9 %. Je lehce a racionálně zpracovatelná. Je vhodná do veškerých typů interiérů (ložnice, dětské pokoje, mateřské školy).

Herbolux Grund
Základní nátěr a mezinátěr pro objemově stálé i objemově nestálé dřevěné prvky.
Rychle schne, dobře kryje, je lehce tixotropní a vlhkostně regulační. Je vhodný na okna ve vnitřním i vnějším prostředí.


Herbolux Gloss
Bezaromátová alkydová barva pro vysoce lesklé konečné nátěry.
Vykazuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a výbornou pružnost. Herbolux si udržuje dlouhodobě svůj lesk ve všech klimatických oblastech i v agresivních průmyslových zónách. Je vhodný pro vnitřní i vnější použití na dřevo i kov.

Herbolux PU Satin
Bezaromátová vysoce kvalitní barva na bázi uretan-alkydové pryskyřice.
Má vynikající kryvost, pro renovační nátěr dveří stačí většinou jeden nátěr. Nanáší se štětcem nebo válečkem na podklady opatřené základním nátěrem, na dřevo, železné kovy a na umělé hmoty (tvrzené PVC).
Venti 3 Plus Satin
Je pololesklý, tixotropní, vlhkostně-regulační lak z alkydových pryskyřic.
Určený na dřevěné konstrukce ve vnějším prostředí, jako jsou okna či vstupní dveře. Díky své elasticitě a velké tloušťce nátěrového filmu i na hranách nabízí dlouhodobou ochranu dřeva. Rychlé schnutí a snadné zpracování šetří čas, a tím následně i náklady. Základní nátěr, mezinátěr a konečný nátěr lze provést tímto výrobkem, což zaručuje racionální a kvalitní práci. Obsahuje přísady, které chrání nátěr proti řasám a plísním, proto je škodlivý při dlouhodobém styku s pokožkou (nepoužívat na sedací nábytek apod.).    Technický list

Profi-Compact Gloss
Vysoce lesklá barva na bázi alkydových pryskyřic, lehce zpracovatelná štětcem i válečkem, má dobrou kryvost, neobsahuje aromáty.
Je vhodná pro barevné nátěry na dřevo a kovy, opatřené základním nátěrem, do vnitřního i vnějšího prostředí.

Profi-Satin
Hedvábně lesklá barva na bázi alkydových pryskyřic, lehce zpracovatelná štětcem i válečkem, má dobrou kryvost, neobsahuje aromáty.
Je vhodná pro barevné nátěry na dřevo a kovy, opatřené základním nátěrem, do vnitřního i vnějšího prostředí.
Offenporig Pro-Décor
Nestékavá lazura na všechny typy dřeva pro venkovní i vnitřní použití.
Je použitelná pro nové i renovační nátěry na všechny objemově stálé i nestálé dřevěné dílce. Je lehce zpracovatelná, prodyšná a elastická. Trvale chrání dřevo proti povětrnosti a UV-záření, přitom však zachovává přirozenou strukturu dřeva. Základní nátěr, mezinátěr i konečný nátěr - vše z jedné plechovky. Dodává se v 15 přírodních odstínech. Nátěr je hedvábně lesklý. Při venkovním použití na měkkém dřevu je nutný penetrační nátěr proti zamodrání Bläueschutzgrund.
Kunststoff-Siegel
Je jednosložkový bezbarvý lak na bázi urethanalkydu, určený pro vysoce kvalitní povrchovou úpravu dřeva ve vnitřním prostředí.
Ředidlo V-40
Speciální ředidlo pro syntetické nátěrové hmoty (Herbol a další značky).
Zlepšuje schnutí, nežloutne, nemění odstín barev.

Herbosil
Je vodou ředitelná fasádní barva, je extrémně prodyšná pro vodní páry, zároveň vytváří spolehlivou ochranu proti vlhkosti.
Je vyrobena na bázi akryl-polymerové disperze s přídavkem silikonu. Difúzní ekvivalent přepočten na tloušťku vzduchové mezery sd = cca 0,13 m .
Herboxan Plus
Silikonová vodou ředitelná, matná fasádní barva na bázi siloxanové pryskyřice s vysokou prodyšností pro vodní páru a CO2 (sd < 0,14 m).
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky