Laky bezbarvé - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Laky bezbarvé

Dulux Trade Diamond Glaze (H2O)
interiérový lak podlahový
Dulux Trade Diamond Glaze je čirý lak na dřevo pro vnitřní použití s maximální trvanlivostí. Je ideální pro interiérové povrchy vystavené intenzivnímu opotřebování, jako podlahy, schody, podlahové lišty, krycí obložení oken a dveří, horní plochy stolu a pultu. Je rovněž vhodný pro povrchovou úpravu korkových podlahovin, dřevotřísek a dřevovláknitých materiálů.
FORTEKRYL interiérový lak (H2O)
interiérový Lak H2O
FORTEKRYL interiérový lak
je akrylátový vodou ředitelný lak určený pro nátěry dřeva, korku, dřevotřískových a dřevoštěpkových desek v interiéru. Má velmi dobrou zpracovatelnost a velmi dobrý rozliv. Nátěry se vyznačují výbornou přilnavostí k podkladu a povrchovou tvrdostí. FORTEKRYL interiérový lak není určen pro nátěry podlah!
FORTEKRYL interiérový lak vyhovuje ČSN EN 71-3 Bezpečnost hraček migrace určitých prvků.
FORTEKRYL venkovní lak (H2O)
lak na dřevo odolný UV žáření
FORTEKRYL venkovní lak
je transparentní vodou ředitelná nátěrová hmota pro dlouhodobou ochranu dřeva před účinky UV záření a povětrnosti. Nátěry vykazují velmi dobrou přilnavost, světlostálost, díky vysoce účinným UV filtrům velmi dobře odolávají UV záření a povětrnostním vlivům. Vyznačuje se snadnou aplikovatelností, sníženou lepivostí, oproti běžným lakům proniká více do podkladu a chrání dřevo i zevnitř, má moderní ohňový vzhled. Jeurčen pro venkovní i vnitřní nepochozí tenkovrstvé nátěry dřeva, není vhodný k povrchové úpravě podlah, okenních a dveřních rámů.
FORTEKRYL podlahový lak (H2O)
Polyuretanový podlahový lak
FORTEKRYL podlahový lak
je vodou ředitelný lak na bázi čistě polyuretanové pryskyřice. Je určený pro nátěry dřevěných podlah, parket, nábytku v interiéru a dřevěných hraček. Vytváří nežloutnoucí nátěry s velmi rychlým zasycháním, vysokou odolností oděru a tvrdostí.
FORTEKRYL podlahový lak vyhovuje ČSN EN 71-3 Bezpečnost hraček migrace určitých prvků.
Luxol Interiérový lak
interiérový lak - lesk a mat
je bezbarvý lak pro nátěry dřevěných ploch v interiéru, jako je například nábytek, dřevěné obložení, židle, stoly, dveře a jiné dekorativní předměty ze dřeva. Produkt má vynikající zpracovatelnost, rozliv a finální vzhled, který je dostupný v lesku i matu. Produkt je na bázi rozpouštědel.
Luxol bezbarvý lak na parkety
Bezbarvý lak na parkety
Lak na parkety na vodní bázi pro použití v interiéru
Použití:
Luxol Lak na parkety je lak na vodní bázi (pojivem je polyuretanová pryskyřice ) pro použití v interiéru na dřevěné podlahy a zábradlí. Je vhodný pro nátěry korku, překližky a dřevovláknitých desek. Je odolný proti poškrábání a má vysokou mechanickou odolnost. Rychle schne a nezapáchá. Nemění barvu dřeva, proto nevyžaduje předchozí použití podkladového laku.
Luxol Lodní lak
lodní lak
Luxol Lodní lak je transparentní lak na bázi rozpouštědel určený k ochraně dřevěných povrchů ve vysoce vlhkém prostředí. Nátěr zaručuje dlouhodobou ochranu před povětrnostními vlivy a vlhkostí. Povrch si udržuje stabilní lesk. Produkt je vhodný na všestranné použití v exteriéru i interiéru, na dekorativní nátěry dřevěných stavebních prvků ve vlhkém prostředí, na nátěry lodí ve sladkovodním prostředí nad čarou ponoru, na zahradní nábytek, sportovní nářadí, korek nebo dřevěné obložení stěn.
Luxol Interiérový lak AQUA
Luxol interiérový lak AQUA
Luxol Interiérový lak AQUA je bezbarvý lak pro nátěry dřevěných ploch v interiéru, jako je například nábytek, dřevěné obložení, židle, stoly, dveře a jiné dekorativní předměty ze dřeva. Produkt má vynikající zpracovatelnost, rozliv a finální vzhled, který je dostupný v lesku i matu. Produkt je na vodní bázi, rychle schne a nezapáchá.
Xyladecor Podlahový lak
Xyladecor polyuretanový lak
Xyladecor Podlahový lak je bezbarvý jednosložkový lak na bázi rozpouštědel pro použití v interiéru na nejrůznější dřevěné povrchy jako jsou parkety, obložení, dveře, zábradlí. Tvoří hedvábně polomatný nebo lesklý povrch odolný na otěr. Nedoporučujeme používat lak na vysoce zatěžované povrchy jako taneční parkety nebo tělocvičny. Nepoužívejte na vytápěné povrchy nebo na povrchy napuštěné olejem či voskem.
Xyladecor Podlahový lak (H2O)
Xyladecor podlahový lak
Xyladecor Podlahový lak vodou ředitelný je bezbarvý lak na vodní bázi pro použití v interiéru na nejrůznější dřevěné povrchy jako jsou parkety, obložení, dveře, zábradlí a jiné. Tvoří hedvábně polomatný nebo lesklý povrch odolný na otěr. Nemění barvu dřeva, proto nevyžaduje předchozí použití speciálního podkladového laku. V nádobě vypadá lak bíle, ale mléčné zbarvení zmizí, jakmile lak vyschne. Nedoporučujeme používat lak na vysoce zatěžované povrchy jako taneční parkety nebo tělocvičny. Nepoužívejte na vytápěné povrchy nebo na povrchy napuštěné olejem či voskem.
Kunststoff-Siegel
Lak na dřevo lesk, plolesk, matt
Kunststoff-Siegel
Je jednosložkový bezbarvý lak na bázi urethanalkydu, určený pro vysoce kvalitní povrchovou úpravu dřeva ve vnitřním prostředí.
Pro vnější použití je vhodný jen na nepřímém vystavení povětrnosti nebo jako dodatečný nátěr na barevně natřené objemově stálé stavební díly. Zachovává vnitřní pružnost, přitom je odolný proti mechanickému namáhání. Je vhodný pro povrchovou úpravu parket, sedacího nábytku, desek stolů apod. Výsledný vzhled je vysoce lesklý, hedvábně lesklý nebo matný. Při použití na podlahách pozor – hladký povrch může klouzat.
LAZUROL PRAGOMAT - PRAGOLESK
Lak nitrocelulózový transparentní
LAZUROL PRAGOMAT - PRAGOLESK
Lak nitrocelulózový transparentní
Lak je určen pro bezbarvé matné nebo lesklé, tvrdé nátěry dřeva ve vnitřním prostředí, např. nábytku, sportovního nářadí, drobných dřevěných předmětů apod. Má vynikající zasychání a rychlé protvrdání. Obsahuje látky pohlcující UV záření, nátěr proto nežloutne a je omezeno i žloutnutí dřeva pod nátěrem.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah