malířské barvy bílé - BARVY - LAKY Válek - prodejna barev a laků Jihlava - K nám pro barvu a radu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabídka barev a laků
Barvy laky Erbenova 46 Jihlava    - 567 309 035 - 607 089 287               PO - PA 7°° - 12°°   13°° - 17°°       SO 8°° - 11°°
A-Grund - INOVACE
UNIVERZÁLNÍ PENETRAČNÍ NÁTĚR POD AKRYLÁTOVÉ, SILIKONOVÉ A SILOXANOVÉ BARVY A DALŠÍ MATERIÁLY.
AT-Grund - INOVACE
UNIVERZÁLNÍ HLOUBKOVÝ KONCENTROVANÝ PENETRAČNÍ NÁTĚR POD AKRYLÁTOVÉ, SILIKONOVÉ A SILOXANOVÉ BARVY A DALŠÍ MATERIÁLY.
UP-Grund 
UNIVERZÁLNÍ PIGMENTOVANÝ PENETRAČNÍ PŘÍPRAVEK
Vápenný nátěr
KLASICKÝ MALÍŘSKÝ NÁTĚR - doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace. 
Hetmal PLUS
INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ BÍLÁ BARVA S VYSOKOU KRYCÍ SCHOPNOSTÍ - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Klasik
INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ VYSOCE BÍLÁ BARVA - doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
Klasik PREMIUM
INTERIÉROVÁ EXKLUZIVNÍ BÍLÁ DISPERZNÍ BARVA PRO REPREZENTATIVNÍ PROSTORY - doporučujeme pro velmi reprezentativní obytné a komerční prostory, obývací pokoje, jídelny, ložnice, kanceláře apod.
Brillant 100  
INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ OMYVATELNÁ BARVA - doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Hetline - INOVACE
INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ VYSOCE BÍLÁ BARVA PRO NÁTĚRY VELMI HLADKÝCH POVRCHŮ STĚN A STROPŮ - doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice.
Hetline SUPER WASH

INTERIÉROVÁ POLOMATNÁ VYSOCE OMYVATELNÁ BARVA - vhodná k nátěrům schodištních soklů, chodeb, zdravotnických a školních zařízení, kuchyní, učeben, čekáren, dětských pokojů apod.

Hetline VINYL 
INTERIÉROVÁ VINYLOVÁ OMYVATELNÁ BARVA - doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice.
Hetline FORTE 
INTERIÉROVÁ BARVA ŠTUKOVÉHO VZHLEDU NA SÁDROKARTON - doporučujeme dle potřeby do všech prostorů, pro napodobení štukové omítky.
Dulux Acryl Matt White
Bílá akrylátová barva na stěny a stropy v interiéru.
Dulux Classic WhiteDulux Classic White
Bílá akrylátová barva na stěny a stropy v interiéru.
Vlastnosti: Skvěle kryje, neodkapává. Je lehce roztíratelná. Má dobrou propustnost vodních par, která zajišťuje prodyšnost stěn. Velmi vysoká bělost! Skvělá cena.

Dulux Super Matt Plus
Malířská omyvatelná barva vysoké kvality určená k dekoračním a ochranným nátěrům stěn a stropů. 
Dulux Trade Vinyl Matt
Vodou ředitelná, tónovatelná vinylová disperzní barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru, určená zejména pro profesionální užití.
Dulux Trade Vinyl Matt PBW
Vodou ředitelná, tónovatelná vinylová disperzní barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru, určená zejména pro profesionální užití.
COLOR
VNITŘNÍ BARVA NA STĚNY je určena na malování stěn a stropů v interiérech Vašeho domu nebo bytu. Jelikož dobře drží na většině podkladů (omítky, sádrokartonové, betonové, cihelné nebo jiné porézní podklady) vnitřních stěn. Vyznačuje se výbornou kryvostí a dobrou přilnavostí. Jelikož je paropropustná, neuzavírá povrch. Odolná je na suchý otěr.
Balení: 5l = 8Kg
14l = 23Kg
40Kg
ETERNAL IN stop
ETERNAL IN stop
izolační interiérová nátěrová hmota zabraňující průniku skvrn z podkladu
Eternal IN
ETERNAL IN je vodou ředitelná, zářivě bílá, příjemně parfemovaná interiérová disperzní barva, vyznačující se vysokou kryvostí a velmi příjemnými aplikačními vlastnostmi. 
ETERNAL IN steril, který je v současnosti nejúčinnějším malířským nátěrem určeným k boji, ale hlavně prevenci napadení interiéru plísněmi a bakteriemi.
Spolu s transparentním lakem ETERNAL antibakteriální tvoří skupinu funkčních nátěrů, které 100 % brání výskytu plísní a bakterií, a to zcela ekologickým způsobem bez obsahu jedovatých látek. Unikátní složení těchto bojovníků proti biotickému napadení navíc garantuje funkčnost po celou délku životnosti nátěru. 
Classic Innenweiss
Je sněhobílá matná, bezrozpouštědlová, vodou ředitelná nátěrová hmota na stěny, bez emisí, bez změkčovadel, bez zápachu.
Je prodyšná, omyvatelná podle DIN 13300, třída otěru za mokra 3, třída kryvosti 2, stupeň bělosti 87,9 %. Je lehce a racionálně zpracovatelná. Je vhodná do veškerých typů interiérů (ložnice, dětské pokoje, mateřské školy).

 
Hetline SENSITIVE SILIKÁT        NOVINKA
INTERIÉROVÁ SILIKÁTOVÁ MALÍŘSKÁ BARVA - doporučujeme pro výmalbu v senzitivním prostředí obytných i veřejných budov, škol, školek, nemocnic, domovů důchodců apod. a vzhledem k silikátové povaze i k výmalbě většiny památkových objektů.
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky