Nátery na terasy a podlahy - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Nátery na terasy a podlahy

SOLDECOL TERASA
Soldecol terasa HET
SOLDECOL TERASA
Ochranný teakový olej s UV filtrem na dřevěné terasy a zahradní nábytek.
Směs nejkvalitnějších olejů, dlouhodobá vodoodpudivost, skvělý poměr cena × výkon. Pro jedinečnou krásu dřeva. KOLEKCE 4 ODSTÍNŮ
Xyladecor Terrace
protiskluzová tenkovrstvá lazura
Xyladecor Terrace je lazura na rozpouštědlové bázi speciálně vyvinutá pro ochranu venkovních dřevěných podlah. První vrstva vniká do struktury dřeva a impregnuje, čímž zajišťuje dlouhodobou ochranu před povětrnostními vlivy. Druhá vrstva zanechává na povrchu protiskluzový film. Výrobek je vhodný na venkovní podlahy vyrobené z tlakově impregnovaného dřeva, tvrdého dřeva nebo dřeva již ošetřeného impregnačním prostředkem. KOLEKCE 3 ODSTÍNŮ
Pouze na objednání!
FORTEKRYL podlahový lak (H2O)
Polyuretanový podlahový lak
FORTEKRYL podlahový lak
je vodou ředitelný lak na bázi čistě polyuretanové pryskyřice. Je určený pro nátěry dřevěných podlah, parket, nábytku v interiéru a dřevěných hraček. Vytváří nežloutnoucí nátěry s velmi rychlým zasycháním, vysokou odolností oděru a tvrdostí.
FORTEKRYL podlahový lak vyhovuje ČSN EN 71-3 Bezpečnost hraček migrace určitých prvků.
Dulux Trade Diamond Glaze (H2O)
interiérový lak podlahový
Dulux Trade Diamond Glaze je čirý lak na dřevo pro vnitřní použití s maximální trvanlivostí. Je ideální pro interiérové povrchy vystavené intenzivnímu opotřebování, jako podlahy, schody, podlahové lišty, krycí obložení oken a dveří, horní plochy stolu a pultu. Je rovněž vhodný pro povrchovou úpravu korkových podlahovin, dřevotřísek a dřevovláknitých materiálů.
PNZ TVRDOVOSKOVÝ OLEJ
(PNZ – HARTWACHS-ÖL)

(PNZ – HARTWACHS-ÖL)
Přírodní vrchní nátěr bez biocidů a kozervačních látek. Prodyšný silně vodoodpudivý nátěr, zároveň regulující vlhkost dřeva, odolný proti potravinám a běžným domácím chemikáliím. Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN-71/3. Klasifikace protiskluzné ochrany  R9 dle DIN 51130.
Použití: Pro všechny namáhané povrchy v interiéru: dřevěné a korkové podlahy, OSB desky, laťovky, pracovní desky, nábytek, terakota, neglazované dlaždice. I do vlhkého prostředí koupelen, kuchyní.
Xyladecor Podlahový lak (H2O)
Xyladecor podlahový lak
Xyladecor Podlahový lak vodou ředitelný je bezbarvý lak na vodní bázi pro použití v interiéru na nejrůznější dřevěné povrchy jako jsou parkety, obložení, dveře, zábradlí a jiné. Tvoří hedvábně polomatný nebo lesklý povrch odolný na otěr. Nemění barvu dřeva, proto nevyžaduje předchozí použití speciálního podkladového laku. V nádobě vypadá lak bíle, ale mléčné zbarvení zmizí, jakmile lak vyschne. Nedoporučujeme používat lak na vysoce zatěžované povrchy jako taneční parkety nebo tělocvičny. Nepoužívejte na vytápěné povrchy nebo na povrchy napuštěné olejem či voskem.
Xyladecor Tvrdý voskový olej (H2O)
Xyladecor
Xyladecor Tvrdý voskový olej je vysoce prémiový parketový olej na vodní bázi, odolný proti opotřebování a poškrábání, s extra voskem pro vodoodpudivý efekt. Vhodný na dřevěné podlahy
a schodiště. Může se používat i na nábytek v koupelnách. Vyživuje dřevo. Na povrchu dřeva vytváří mimořádně odolný, elegantně matný saténový film, který chrání před mechanickým opotřebením.  
Xyladecor Podlahový lak
Xyladecor polyuretanový lak
Xyladecor Podlahový lak je bezbarvý jednosložkový lak na bázi rozpouštědel pro použití v interiéru na nejrůznější dřevěné povrchy jako jsou parkety, obložení, dveře, zábradlí. Tvoří hedvábně polomatný nebo lesklý povrch odolný na otěr. Nedoporučujeme používat lak na vysoce zatěžované povrchy jako taneční parkety nebo tělocvičny. Nepoužívejte na vytápěné povrchy nebo na povrchy napuštěné olejem či voskem.
AQUADECOL OCHRANNÝ LAK
HET - Aquadecol ochranný lak
AQUADECOL OCHRANNÝ LAK
Univerzální bezbarvý lak na kámen a stavební materiály.
Odolný lak pro ochranu a snadnou údržbu stěn a dalších stavebních podkladů. Dokonalý nátěr nejen na kámen.
AQUADECOL ODŠEĎOVAČ NA DŘEVO
HET - Aquadecol Odšeďovač
AQUADECOL ODŠEĎOVAČ NA DŘEVO
Oplachový čistič a odstraňovač šedi dřeva v exteriéru.
Dřevo ožŠetrný oplachový vodou rozpustný přípravek pro renovaci a zesvětlení zašlého dřeva bez nutnosti broušení. Šetrně zbavuje dřevo šedého nádechu a tmavých skvrn, navrací dřevu jeho původní barvu a kresbu. Čistí skvrny způsobené tříslovinami a rzí, odstraňuje stopy po zvětrávání dřeva vlivem hub, plísní. Kvůli nutnosti následného důkladného oplachu přípravku z ošetřeného dřeva lze aplikovat pouze v exteriéru nebo tam, kde lze důkladný oplach vodou provést. Přípravek lze použít i pro účinnou přípravu povrchu před aplikací vrchních nátěrů u tepelně upravených a tvrdých tropických dřevin, u kterých z povrchu lépe odstraní vodou rozpustné látky a umožní tak pevnější ukotvení následného nátěru.iví, vyčistí, rozjasní a vrátí mu přirozené barvy.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah