Oleje a vosky na dřevo - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Oleje a vosky na dřevo

Lněný rafinovaný olej
Rafinovaný lněný olej
Lněný rafinovaný olej je přírodní produkt pro napouštění dřeva, který zdůrazňuje přirozenou strukturu dřeva, či do olejových barev. Olej je vhodný pro vnitřní i venkovní nátěry předmětů především z měkkého dřeva.
Fasádní olej - FASSADEN-ÖL
Scadiccare

V součastnosti nabývají dřevěné fasády a oplocení stále více na významu. Poskytují praktickou ochranu, přitom zaujímají nemalou část prostoru. Měly by proto působit reprezentativně, současně i přátelsky a udržovaně.
•materiál je gelovitý, tixotropní
•při nátěru nestéká ze štětce
•optimální pro veškeré svislé plochy
•snižuje riziko tvorby trhlin
•zvýrazňuje odstín dřeva
  • Lze tónovat
Pergolový olej
Scandiccare
Pergolový olej by neměl měnit charakter stavby, pouze zvýraznit přírodní tón dřeva. Olej na garáže a pergoly shrnuje veškeré tyto pozitivní vlastnosti a je ideálním řešením pro nátěry veškerých ploch ve Vaší zahradě. Je vhodný jak pro domácí dřeviny (jedle, borovice, smrk, modřín), tak i pro tropické (sipe, niangon, teak, mahagon).
Olej Orient (Čínský tungový olej)
Colorex
Olej Orient (Čínský tungový olej)
Rozpouštědlový bezbarvý olej Colorex Orient pro venkovní nátěry dřeva. Obsahuje 85% oleje ze stromu tung, který se vyznačuje velmi jemnou molekulární stavbou, umožňující lepší hloubkovou penetraci než běžné oleje. Dřevo je výborně chráněno před vlhkostí, nevznikají praskliny ani hniloba. Optimální oblast použití jsou dřevěné obklady, venkovní terasy apod.
PNZ VENKOVNÍ OLEJ NA DŘEVO
Pnz venkovní olej
PNZ VENKOVNÍ OLEJ NA DŘEVO
(PNZ – AUSSEN-ÖL)
Vodoodpudivý, vlhkostně regulující ošetřující nátěr vhodný pro všechny tuzemské i exotické dřeviny. Má velké penetrační schopnosti, usazuje se pevně v kapilárách dřeva, přičemž nevytváří souvislý film. Tím poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy, odolnou proti UV záření a vodě.
PNZ VOSK NA DŘEVO W
(PNZ – HOLZWACHS W)

(PNZ – HOLZWACHS W)
Silně vodoodpudivý, prodyšný a paropropustný prostředek vhodný pro venkovní i vnitřní nátěr dřeva. Chrání proti povětrnostním podmínkám, UV záření a vodě. Vytváří matný, vodoodpudivý nátěr, neškodí životnímu prostředí a vyniká velkou životností. Splňuje nejpřísnější normy Ekoznačení EU.
XYLADECOR OŠETŘUJÍCÍ OLEJ
ošetřující olej
XYLADECOR OŠETŘUJÍCÍ OLEJ je nízkoviskózní, mírně aromatický ošetřující olej k ochraně a konzervaci povrchově neošetřeného zahradního nábytku z tvrdého dřeva (teak, dub, buk, meranti). Je vhodný také na venkovní dřevěné podlahy. Díky vynikajícímu hloubkovému účinku regeneruje, ošetřuje a oživuje starý, zašedlý a matný povrch dřeva. Na povrchu zcela zasychá a po vyschnutí je bez zápachu, odpuzuje vodu a nečistoty. Vytváří hedvábný povrch. V kombinaci s produktem XYLADECOR ČISTIČ DŘEVA je zvláště vhodný pro staré a zašedlé dřevěné plochy.
PNZ TVRDOVOSKOVÝ OLEJ
(PNZ – HARTWACHS-ÖL)

(PNZ – HARTWACHS-ÖL)
Přírodní vrchní nátěr bez biocidů a kozervačních látek. Prodyšný silně vodoodpudivý nátěr, zároveň regulující vlhkost dřeva, odolný proti potravinám a běžným domácím chemikáliím. Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN-71/3. Klasifikace protiskluzné ochrany  R9 dle DIN 51130.
Použití: Pro všechny namáhané povrchy v interiéru: dřevěné a korkové podlahy, OSB desky, laťovky, pracovní desky, nábytek, terakota, neglazované dlaždice. I do vlhkého prostředí koupelen, kuchyní.
Xyladecor Tvrdý voskový olej (H2O)
Xyladecor
Xyladecor Tvrdý voskový olej je vysoce prémiový parketový olej na vodní bázi, odolný proti opotřebování a poškrábání, s extra voskem pro vodoodpudivý efekt. Vhodný na dřevěné podlahy
a schodiště. Může se používat i na nábytek v koupelnách. Vyživuje dřevo. Na povrchu dřeva vytváří mimořádně odolný, elegantně matný saténový film, který chrání před mechanickým opotřebením.  
SOLDECOL TERASA
Soldecol terasa HET
SOLDECOL TERASA
Ochranný teakový olej s UV filtrem na dřevěné terasy a zahradní nábytek.
Směs nejkvalitnějších olejů, dlouhodobá vodoodpudivost, skvělý poměr cena × výkon. Pro jedinečnou krásu dřeva.
Belinka Oil Food Contact
FOOD CONTACT
Belinka Oil Food Contact je bio impregnace složená z rafinovaných rostlinných a minerálních olejů s přidáním aromatických olejů a dalších přísad pro ochranu dřevěných povrchů v interiéru. Olej je vhodný pro dřevěné povrchy, které jsou ve styku s potravinami nebo jsou určené na přípravu a podávání jídel.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah