čištění, odmašťování, příprava povrchů - BARVY - LAKY Válek - prodejna barev a laků Jihlava - K nám pro barvu a radu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabídka barev a laků
SANATHERM odstraňovač plísní
SANATHERM odstraňovač plísní je širokospektrální likvidační prostředek vysoce účinný proti houbám, plísním, řasám, mechům a lišejníkům napadajícím zdivo. Je určen k likvidaci biotického napadení zdiva, střešní krytiny a jiných stavebních povrchů.
ETERNAL odmašťovač
koncetrát pro přípravu účinného nepěnivého odmašťovacího prostředku pro čištění středně znečištěných povrchů a odstraňování ropných i jiných mastnot
P 8214ODSTRAŇOVAČ STARÝCH NÁTÉRŮ P8213

K odstraňování starých vrstev nátěru ze dřeva, železa nebo kamene.
Odstraňovač starých nátěrů je směs organických rozpouštědel. Používá se k odstraňování starých vrstev nátěru ze dřeva, kovu (kromě hliníku) nebo kamene. Je vhodný k odstraňování olejových, alkydových, latexových, syntetických, nitrocelulózových a dvousložkových nátěrů.  
VOSA proti plísním

VOSA proti plísním je vysoce účinný desinfekční přípravek určený k odstraňování plísní, řas a kvasinek.

Vysoce účinný desinfekční přípravek na bázi chloru. Má značné fungicidní, baktericidní a algicidní účinky. Je určený k odstraňování plísní a řas ze dřeva, fasád, omítek, maleb, obkladů apod. Dále k odstraňování plísní a k desinfekci koutů a spár v koupelnách, na toaletách, v kuchyních, sklepeních a jiných vlhkých prostorách. Pro stavby a komunální hygienu. Ochranné přípravky na dřevo jsou biocidní přípravky, používejte je bezpečně! Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: 0,05 kg na 1 m2 , 1 kg na 20 m2

Čistá fasáda

Speciální přípravek určený k odstraňování řas, zelených povlaků a mechů z fasád domů.

Neobsahuje kyseliny, ani chlor. Nezanechává na čištěném povrchu barevný film. Čistá fasáda je biocidní přípravek, používejte je bezpečně! Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: 30 m2 plochy z 1 litru koncentrátuMech-stop

Speciální přípravek na bázi kvartérních solí určený pro odstranění řas, mechů a lišejníků ze všech druhů střešních krytin.

Vhodný pro všechny druhy střešních krytin a materiálů jako pálené a betonové tašky, eternit, betonové nájezdy, sokly, podezdívky skleníků, kamenné sokly, obklady a dlažby, náhrobní žulové a pískovcové kameny atd. Nezpůsobuje korozi zinkových ani měděných materiálů. Korozivní účinky na železo a ocel jsou srovnatelné s vodou. Ochranné přípravky na dřevo jsou biocidní, používejte je bezpečně! Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: 20 - 30 m2 z 1 litru koncentrátuTmely
Brusivo SMIRDEX
Brusivo
Lepidla
Lepidla
 
Malířské nářadí a pomůcky
 
Ředidla
     
technické kapaliny
           
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky