Penetrační nátěry - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Penetrační nátěry

Penetrace A-GRUND
A - GRUND
Univerzální penetrační nátěr.
Penetrační přípravek pro napouštění omítek a dalších velmi savých stavebních podkladů.
DOPORUČENÉ POUŽITÍ
Základní nátěr před aplikací akrylátových, vinylových, silikonových, latexových, interiérových i fasádních barev, akrylátových tmelů a lepidel na minerální podklady, především na vápenocementové omítky. Výrobek je modifikovaný polysiloxanem.
AT-GRUND

AT - GRUND
Univerzální koncentrovaný hloubkový penetrační nátěr.
Penetrační přípravek pro napouštění omítek a dalších velmi savých stavebních podkladů.
DOPORUČENÉ POUŽITÍ
Základní nátěr před aplikací akrylátových, vinylových, silikonových, latexových interiérových i fasádních barev, akrylátových tmelů a lepidel na minerální podklady, především na vápenocementové omítky. Výrobek je modifikovaný polysiloxanem.
Het UP - Grund
UP - GRUND
Univerzální pigmentovaný penetrační přípravek.
Tónovatelná penetrace vhodná na fasády a velmi hladké nebo méně savé podklady.
DOPORUČENÉ POUŽITÍ
Základní nátěr před aplikací disperzních akrylátových, vinylových, siloxanových a silikonových barev, tmelů, na stěrkové vrstvy pod tenkovrstvé akrylátové a silikonové omítkoviny u zateplovacích systémů, na sádrokarton, sádrovláknité desky, sádrové stěrky a jiné savé podklady. UP-GRUND podklad zpevní, sjednotí jeho různou nasákavost, výrazně zvýší přídržnost a krycí schopnost vrchních vrstev.
Dulux Grunt
Dulux Grunt
Penetrace určená k přímému použití v interiérech i exteriérech
Použití:
Dulux Grunt je podkladová penetrace určená k přímému použití v interiérech i exteriérech především pod emulzní barvy. Je určená k penetraci dříve nemalovaných, nasákavých a pórovitých povrchů: beton, sádrokartonové desky, sádrové potěry, cementové a vápenocementové omítky apod.
Dulux bílá penetrace
Dulux Bílá Penetrace
je disperzní krycí základní nátěr na stěny a stropy v interiéru, který vyrovnává savost, sjednocuje
povrch a zajištuje tak optimální podklad pro vrchní nátěr. Díky skvělé kryvosti zároveň nahrazuje 1. vrstvu nátěru! Zlepšuje
přilnavost finální vrstvy emulzních nátěrů (disperzní, akrylové, vinylové aj.) Zvýrazňuje dekorativní efekt a dokonalost
výsledného vzhledu vrchního nátěru. Zajištuje správnou mikroventilaci povrchu (dýchání stěn). Snadno se nanáší, rychle
schne a neodkapává.
Hloubková penetrace protiplísňová REMAL

Hloubková penetrace protiplísňová REMAL V1311 se používá pro hloubkové zpevnění podkladu, sjednocení jeho nasákavosti a zvýšení přilnavosti povrchu před nátěry vnitřních omítek nebo fasád, lepením obkladů a dlažeb, vyrovnáváním podlah samonivelačními hmotami, lokálními opravami podkladních betonů apod.
Preventivně omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám. Vlivem extrémně malých částic penetruje do hloubky. Probarvení penetrace pomáhá lehkým zabarvením kontrolovat rozsah nátěru, aby nezůstal podklad nezpenetrovaný. Obsah účinných složek: 3-jód-2-propinyl-N-butylkarbamát (ES 259-627-5) 1,2 g/kg výrobku.
Vitekol bílá penetrace

Ekologická barva na vodní bázi, která se používá jako základní nátěr před aplikací nízko krycích  odstínů pro výrobky tónované (červená, žlutá, oranžová). Použitím Vitekol Base pro systém Mix se snižuje spotřeba finálního odstínu a získávají se silnější a čistší tóny.
Charakteristika: Snadná aplikace, snižuje se spotřeba konečného odstínu, zlepšuje se přilnavost, dosahuje se vyrovnání povrchu
Použití: Má zajistit co nejlepší krytí a sílu problematických, špatně krycích odstínů  (žluté, červené a oranžové tóny). Nanáší se před finálním odstínem v jedné vrstvě na pevný, čistý a suchý podklad. Před použitím barvu dobře promíchejte. Ředí se vodou do 5 %. Nátěr je suchý na dotek za 50 minut. Aplikace finálního odstínu je možná za 4-6 hodin. Ihned po aplikaci veškeré nářadí dobře omyjte vodou.
Odstíny: Bílá; lze tónovat
Spotřeba: 8-9 m2 /1lt v závislosti na pórovitosti podkladu
Balení: 2,5 l; 5 1; 15 l

Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah