Polyuretanové barvy - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Polyuretanové barvy

SOLDECOL PUR PRIMER 0110 šedý
základní polyuretanová barva
SOLDECOL PUR PRIMER 0110 šedý
Základní polyuretanová antikorozní 2K barva na kov - pro základní venkovní i vnitřní nátěry železných a neželezných kovů (pozink, měď, hliník apod.). Je určena zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, zemědělské, manipulační, dopravní a skladové techniky, klempířských prvků, stožárů, střešních plechů, přepravních a skladových kontejnerů apod.


SOLDECOL PUR SG - 3V1
Polyuretanová samozákladujicí barva
SOLDECOL PUR SG - 3V1
Samozákladující polyuretanová pololesklá 2K antikorozní barva na kov a tužidlo do nátěrových hmot Soldecol PUR.
Dvousložková polyuretanová barva pro venkovní i vnitřní nátěry železných a neželezných kovů (pozink, měď, hliník apod.). Je určena zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, zemědělské, manipulační, dopravní a skladové techniky, klempířských prvků, stožárů, střešních plechů, přepravních a skladových kontejnerů apod. Nátěr je určen pro prostředí s charakterem chemického (čistící a chem. prostředky) a mechanického namáhání a pro aplikace s požadavkem na velmi rychlé zasychání a vytvrzování. Předností je také možnost aplikace ve velkých tloušťkách jedním nástřikem (cca 100 μm suchého filmu airless zařízením).
SOLDECOL PUR SG
vrchní polyuretanová 2K barva
SOLDECOL PUR SG je dvousložkový, polyuretanový, pololesklý, samozákladující email s antikorozními vlastnostmi pro venkovní i vnitřní nátěry železných a neželezných kovů. Je určen zejména k vysoce odolným nátěrům ocelových konstrukcí, zemědělské, manipulační, dopravní a skladové techniky, klempířských prvků, stožárů, střešních plechů, přepravních a skladových kontejnerů a podobně. Dvoukomponentní systém doplňuje tužidlo s názvem SOLDECOL PUR - HARDENER.
Soldecol PUR CLEAR M
Transparentní 2K polyuretanový lak
Soldecol PUR CLEAR M
Dvousložkový polyuretanový (syntetický s rozpouštědly) matný lak určený pro aplikace s vysokými nároky na povrchové úpravy.
Používá se jako konečná krycí vrstva zvyšující ochranné a dekorativní vlastnosti emailů (např. kovářských barev) nebo jiných podkladů (ocel, zinek, měď, hliník, laminát, tvrdé dřevo a další materiály vč. betonu). Lakový film je vysoce mechanicky a povětrnostně odolný vč. UV záření.  
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah