Barvy proti plísni - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Barvy proti plísni

BIO REPEL NOVÝ
Likviduje plíně
BIO REPEL NOVÝ (biorepel) chytrá houba 1x1g a 1x2g
Biorepel 1g (A) + 2g (B) proti plísním Přípravek BIO REPEL je originální kompozice mikroorganismů, které potlačují nežádoucí plísně ze zdí obytných místností.
Bio repel - sprej
biocidní přípravek
Bio repel proti plísním sprej 3 + 1g
Ojedinělý biologický přípravek, představující nové možnosti proti nežádoucím plísním na zdech v objektech.
Fungisan bezchlorová přísada
přísafda do malířských nátěrů
Fungisan bezchlorová přísada do malířských nátěrů proti plísním, 500 ml. Protiplísňová, antibakteriální a algicidní kapalná přísada k ochraně zdiva do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot a jiných minerálních stavebních materiálů.
Fungisan - spray
likvidace plísní
Fungispray bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml K likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech (zdi, omítky, beton, dřevo apod.) a na textiliích.
likvisan
příravek na likvidaci plíní a řas
Het Likvisan přípravek pro likvidaci plísní a řas, 500 ml.Biocidní přípravek účinná likvidace plísní a řas různého původu, prevence vzniku napadení, neobsahuje chlór, bez bělících účinků, do interiéru i exteriéru, připraven k okamžitému použití.
REMAL hloubková penetrace protiplísňová
zasiluje účinost protiplíňových nátěrů
REMAL hloubková penetrace protiplísňová V1311. Penetrace proti plísni preventivně omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám. Pro hloubkové zpevnění podkladu, sjednocení jeho nasákavosti a zvýšení přilnavosti povrchu.
REMAL Protiplísňový
prevence proti plísni
REMAL Protiplísňový barva proti plísni. Protiplísňová barva, která vyřeší plíseň na zdi. S preventivním účinkem proti růstu plísní, hub, kvasinek, řas a bakteriím. Paropropustná, otěruvzdorná, vodouředitelná, protiplísňová barva.
Hetline San Active
proziplísňový náter
HETLINE SAN ACTIVE
Interiérová barva ošetřená biocidním přípravkem proti plísním.
Spolehlivý ochránce stěn před vznikem plísní. S přípravkem LIKVISAN nabízí účinný systém sanace plísní a řas.
SANATHERM odstraňovač plísní
pro likvidaci plísní a řas a mechů

SANATHERM odstraňovač plísní je širokospektrální likvidační prostředek vysoce účinný proti houbám, plísním, řasám, mechům a lišejníkům napadajícím zdivo. Je určen k likvidaci biotického napadení zdiva, střešní krytiny a jiných stavebních povrchů.
ETERNAL IN steril
barvy bránící výskytu plísní a bakterií
ETERNAL IN steril je bílá omyvatelná disperzní malířská barva určená k prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy. Uplatnění najde tam, kde je žádoucí maximální sterilita prostředí (operační sály, prostory v nemocnicích, potravinářské provozy, místa s vysokou vlhkostí a velkým rizikem výskytu plísní a bakterií).
ETERNAL IN Thermo
termoizolační barva
ETERNAL IN Thermo
je určen k povrchové úpravě stěn interiérů z jádrových, minerálních a akrylátových omítek a betonových panelů pro zvýšení povrchové teploty, např. na stěnách, které vlivem kondenzace vlhkosti vlhnou a tvoří se plísně, při kontaktu z ploch sálá nepříjemný chlad či k odstranění tepelných mostů.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah