Tenkovrstvé Lazury a mořidla - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Tenkovrstvé Lazury a mořidla

Luxol Originál
Luxol
Tenkovrstvá lazura - paleta 14 odstínů
Olejová tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti UV záření.
Použití:
Luxol Originál je tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti UV záření. Nová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Díky nové krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje.
LUXOL ORIGINAL AQUA
Luxol H2O
LUXOL ORIGINAL AQUA je tenkovrstvá olejová vodouředitelná lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti UV záření a preventivní biocidní ochranou produktu proti plísním. Nová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Díky krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem.
Luxol Originál Vintage
Luxol
Luxol Originál je tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti UV záření. Nová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Díky nové krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem.Tenkovrstvá lazura - paleta 5 Vintage šedých odstínů.
Classic Select Woodstain
Dulux trade
Tenkovrstvá lazura určená pro tónovací systém DULUX
Dulux Trade Classic Select Woodstain je prémiová rozpouštědlová tónovatelná tenkovrstvá lazura na dřevo v exteriéru. Proniká hluboko do podkladu. Odolná vůči vlhkosti a UV záření
Poskytuje až 6-ti letou ochranu
Xyladecor PROTECT 2v1
NOVINKA
PROTECT 2v1
syntetická tenkovrstvá olejová lazura. Xyladecor PROTECT 2v1 je rozpouštědlová tenkovrstvá lazura na dřevo v exteriéru. Proniká hluboko do podkladu. Odolná vůči vlhkosti a UV záření.
Zvýrazňuje struktůru dřeva. Je určena pro veškeré dřevěné povrchy, jako jsou obklady domů, chaty, altány,pergoly, ploty, balkóny, okna, dveře a jiné dřevěné povrchy.
Poskytuje až 6-ti letou ochranu
Xyladecor UV+
Bezbarvá lazura s dvěma druhy UV filtru
Xyladecor UV+ je bezbarvá lazura na rozpouštědlové bázi s dvěma druhy UV absorbéru (HALLS), které účinně a dlouhodobě chrání proti nepřízním počasí a UV záření. Vytváří saténový povrch, který zvýrazňuje strukturu dřeva a neomezuje jeho dýchání. Nátěr nepraská a neloupe se. Je vhodný do interiéru i exteriéru pro veškeré dřevěné povrchy, jako jsou dřevěné obložení stěn, zábradlí, ploty, pergoly, zahradní nábytek a jiné. Lazura je také vhodná na dřevěný nábytek do koupelen a zimních zahrad
COLOREX Norden
COLOREX
Norden
Lazura na dřevo rozpouštědlová
Transparentní tenkovrstvá lazura na bázi alkydových pryskyřic pro venkovní a vnitřní použití. Je vodoodpudivá, snižuje negativní vliv vlhkosti a UV-záření na dřevo. Při venkovním použití se doporučuje dřevo napustit fungicidním přípravkem proti zamodrání. Lazura se dodává v 10 základních odstínech přírodního dřeva nebo je tónovatelná systémem Colorex-MIX. Bezbarvý odstín není vhodné používat samostatně v exteriéru pro nedostatečnou UV-ochranu.
Lazurol lihové mořidlo 500 ml
lihové mořidlo
Lazurol lihové mořidlo 500 ml
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
HET Lazura Soldecol PREMIUM
HET Lazura soldecol Premium
SOLDECOL LAZURA PREMIUM
Prémiová olejová tenkovrstvá lazura na dřevo.
Zapíjecí lazura z nejkvalitnějších surovin, ošetřena fungicidy proti plísním a řasám. Pro jedinečnou krásu dřeva.
Offenporig Pro-Décor
Herbol

Nestékavá lazura na všechny typy dřeva pro venkovní i vnitřní použití.
Je použitelná pro nové i renovační nátěry na všechny objemově stálé i nestálé dřevěné dílce. Je lehce zpracovatelná, prodyšná a elastická. Trvale chrání dřevo proti povětrnosti a UV-záření, přitom však zachovává přirozenou strukturu dřeva.
AQUADECOL ODŠEĎOVAČ NA DŘEVO
HET - Aquadecol Odšeďovač
AQUADECOL ODŠEĎOVAČ NA DŘEVO
Oplachový čistič a odstraňovač šedi dřeva v exteriéru.
Dřevo ožŠetrný oplachový vodou rozpustný přípravek pro renovaci a zesvětlení zašlého dřeva bez nutnosti broušení. Šetrně zbavuje dřevo šedého nádechu a tmavých skvrn, navrací dřevu jeho původní barvu a kresbu. Čistí skvrny způsobené tříslovinami a rzí, odstraňuje stopy po zvětrávání dřeva vlivem hub, plísní. Kvůli nutnosti následného důkladného oplachu přípravku z ošetřeného dřeva lze aplikovat pouze v exteriéru nebo tam, kde lze důkladný oplach vodou provést. Přípravek lze použít i pro účinnou přípravu povrchu před aplikací vrchních nátěrů u tepelně upravených a tvrdých tropických dřevin, u kterých z povrchu lépe odstraní vodou rozpustné látky a umožní tak pevnější ukotvení následného nátěru.iví, vyčistí, rozjasní a vrátí mu přirozené barvy.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah