Tenkovrstvé Lazury a mořidla - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Tenkovrstvé Lazury a mořidla

Luxol Originál
Luxol
Tenkovrstvá lazura - paleta 14 odstínů
Olejová tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti UV záření.
Použití:
Luxol Originál je tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti UV záření. Nová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Díky nové krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje.
LUXOL ORIGINAL AQUA
Luxol H2O
LUXOL ORIGINAL AQUA je tenkovrstvá olejová vodouředitelná lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti UV záření a preventivní biocidní ochranou produktu proti plísním. Nová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Díky krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem.
Luxol Originál Vintage
Luxol
Luxol Originál je tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti UV záření. Nová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Díky nové krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem.Tenkovrstvá lazura - paleta 5 Vintage šedých odstínů.
Classic Select Woodstain
Dulux trade
Tenkovrstvá lazura určená pro tónovací systém DULUX
Dulux Trade Classic Select Woodstain je prémiová rozpouštědlová tónovatelná tenkovrstvá lazura na dřevo v exteriéru. Proniká hluboko do podkladu. Odolná vůči vlhkosti a UV záření
Poskytuje až 6-ti letou ochranu
Xyladecor PROTECT 2v1
NOVINKA
PROTECT 2v1
syntetická tenkovrstvá olejová lazura. Xyladecor PROTECT 2v1 je rozpouštědlová tenkovrstvá lazura na dřevo v exteriéru. Proniká hluboko do podkladu. Odolná vůči vlhkosti a UV záření.
Zvýrazňuje struktůru dřeva. Je určena pro veškeré dřevěné povrchy, jako jsou obklady domů, chaty, altány,pergoly, ploty, balkóny, okna, dveře a jiné dřevěné povrchy.
Poskytuje až 6-ti letou ochranu
Offenporig Pro-Décor
Herbol

Nestékavá lazura na všechny typy dřeva pro venkovní i vnitřní použití.
Je použitelná pro nové i renovační nátěry na všechny objemově stálé i nestálé dřevěné dílce. Je lehce zpracovatelná, prodyšná a elastická. Trvale chrání dřevo proti povětrnosti a UV-záření, přitom však zachovává přirozenou strukturu dřeva.
AQUADECOL ODŠEĎOVAČ NA DŘEVO
HET - Aquadecol Odšeďovač
AQUADECOL ODŠEĎOVAČ NA DŘEVO
Oplachový čistič a odstraňovač šedi dřeva v exteriéru.
Dřevo ožŠetrný oplachový vodou rozpustný přípravek pro renovaci a zesvětlení zašlého dřeva bez nutnosti broušení. Šetrně zbavuje dřevo šedého nádechu a tmavých skvrn, navrací dřevu jeho původní barvu a kresbu. Čistí skvrny způsobené tříslovinami a rzí, odstraňuje stopy po zvětrávání dřeva vlivem hub, plísní. Kvůli nutnosti následného důkladného oplachu přípravku z ošetřeného dřeva lze aplikovat pouze v exteriéru nebo tam, kde lze důkladný oplach vodou provést. Přípravek lze použít i pro účinnou přípravu povrchu před aplikací vrchních nátěrů u tepelně upravených a tvrdých tropických dřevin, u kterých z povrchu lépe odstraní vodou rozpustné látky a umožní tak pevnější ukotvení následného nátěru.iví, vyčistí, rozjasní a vrátí mu přirozené barvy.
Xyladecor UV+
Bezbarvá lazura s dvěma druhy UV filtru
Xyladecor UV+ je bezbarvá lazura na rozpouštědlové bázi s dvěma druhy UV absorbéru (HALLS), které účinně a dlouhodobě chrání proti nepřízním počasí a UV záření. Vytváří saténový povrch, který zvýrazňuje strukturu dřeva a neomezuje jeho dýchání. Nátěr nepraská a neloupe se. Je vhodný do interiéru i exteriéru pro veškeré dřevěné povrchy, jako jsou dřevěné obložení stěn, zábradlí, ploty, pergoly, zahradní nábytek a jiné. Lazura je také vhodná na dřevěný nábytek do koupelen a zimních zahrad
COLOREX Norden
COLOREX
Norden
Lazura na dřevo rozpouštědlová
Transparentní tenkovrstvá lazura na bázi alkydových pryskyřic pro venkovní a vnitřní použití. Je vodoodpudivá, snižuje negativní vliv vlhkosti a UV-záření na dřevo. Při venkovním použití se doporučuje dřevo napustit fungicidním přípravkem proti zamodrání. Lazura se dodává v 10 základních odstínech přírodního dřeva nebo je tónovatelná systémem Colorex-MIX. Bezbarvý odstín není vhodné používat samostatně v exteriéru pro nedostatečnou UV-ochranu.
Lazurol lihové mořidlo 500 ml
lihové mořidlo
Lazurol lihové mořidlo 500 ml
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah