Tmely a stěrky - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Tmely a stěrky

Sádra bílá
SÁDRA BÍLÁ
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu.K vyrovnání drobných nerovností stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech, k modelování a lití dekorativní keramiky. Není vhodná pro venkovní práce, podlahy a trvale vlhké plochy, sklo, plasty, kovy a jako podkladní vrstva pod obklad. Nedoporučuje se používat ke spárování.
Stěrková hmota Knauf Füllspachtel Innen
Stěrková hmota Knauf Füllspachtel Innen
Vysoce kvalitní stěrková hmota vázaná sádrou, která je obzvláště vhodná pro vyrovnání nerovností, upevnění, modelování, formování a pro vyplnění trhlin v interiérech. Vzhledem k obzvláště dobré přilnavosti má stěrka univerzální použití. Je zvláště vhodná pro tmelení spár desek Knauf se zaoblenými hranami ve spojení s papírovými páskami pro zakrytí spár, mřížkovou páskou resp. páskami ze skelných vláken pro zakrytí spár.
Dulux Multi Filler
BÍLÝ PŘETÍRATELNÝ LMEL
Univerzální jemný tmel s krémovou konzistencí pro univerzální použití.
Použití:
Pro vnitřní i venkovní použití na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky, papírové tapety a tapety ze skelného vlákna.
ŠLEHANÝ LEHČENÝ TMEL
ŠLEHANÝ LEHČENÝ TMEL
Speciální extra lehká vyplňovací hmota.K tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru; lokální opravy děr; vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár v lištových či deskových spojích; opravy prasklin v bytech panelových domů a v SDK konstrukcích; výborný pro opravy poškozených rohů.
DITMEL S
DITMEL S
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech. K plošnému vyrovnávání malých nerovností stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) nebo k drobným vysprávkám v interiéru. Dokončovací vyrovnávací tmel pro plošné ruční i strojové nanášení na stavební materiály.
ŠTUKOVÝ TMEL
ŠTUKOVÝ TMEL
Akrylátový tmel na vnitřní i venkovní štukové omítky. Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek. K vysprávkám nerovností, tmelení drobných nedilatujících prasklin na fasádách, k vysprávkám rohů omítek,  retušování oprav zrnitých povrchů apod.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah