Vrchní barvy na kov - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Vrchní barvy na kov

Komaprim 3v1 profi
antikorozní barvy na kov
Komaprim 3v1 profi je syntetická barva s výborným antikorozním účinkem kombinujícím bariérový a inhibiční efekt. Spojuje funkce základu, mezinátěru i vrchního emailu. Barva je určená jak pro vnitřní, tak i venkovní použití, a to na ocel, zoxidovanou pozinkovanou ocel nebo železo. Hodí se na ocelové konstrukce, kontejnery, strojní součásti, střechy, vrata, sloupy atd. Dobře odolává vlhkosti. Neobsahuje těžké kovy. Výsledný film má pololesklý vzhled.
Detecha Superkov®
základní i vrchní barva na kov
Detecha Superkov®
Přednosti:
Antikorozní základní a vrchní nátěr v jednom. Vysoce pružný, zvládá i výrazné teplotní výkyvy. Na nové i staré povrchy. Rychle zasychající matný nátěr. Na kovové, pozinkované a hliníkové podklady.
Vysoká krycí schopnost.
Velká vydatnost nátěru. Dlouhodobá životnost nátěru. Kvalita prověřená časem.
Antikorozní matná syntetická barva na kovové materiály. Základní a vrchní alkydová barva. Odolává povětrnostním vlivům a UV záření. K dlouhodobé ochraně postačí 2-3 vrstvy.
PoužitíVenkovní i vnitřní nátěry kovů. Plechové střešní krytiny, ocelové konstrukce, zárubně, okapy, ploty a jiné kovové materiály. Zkorodovaný podklad doporučujeme mechaniky očistit a ošetřit přípravkem Fest primer.
Spotřeba1 kg na 7–9 m² v jedné vrstvě
Dulux High Gloss
Lesklý email
Dulux High Gloss
Rozpouštědlový krycí email prémiové kvality na bázi alkydových pryskyřic s vysokým leskem a univerzálním použitím v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se výbornou kryvostí, vynikajícím rozlivem, výjimečnou UV odolností a dlouhotrvajícím leskem i za extrémních podmínek. Nátěr odolává povětrnostním vlivům a poškrábání, střednímu chemickému zatížení a dlouhodobě teplotám do 90 °C, proto je možné jej použít i na nátěry topných těles. Barva určená pro tónovací systém DULUX
DULUX RAPIDRY AQUA
Barevné odstíny (H2O)
DULUX RAPIDRY AQUA
Vodou ředitelný univerzální nátěr vysoké kvality.
DULUX RAPIDRY AQUA je vodou ředitelný univerzální nátěr vysoké kvality vhodný na dřevěné, kovové a plastové povrchy. Dále je možné využití na nepochozí betonové povrchy. Použití je možné v interiéru i exteriéru. Barva je rychle schnoucí s minimálním zápachem, má vynikající rozliv a velmi dobré krytí. Dlouhodobě odolává teplotám do 80°C, je tedy možné použití na nátěr topných těles.KOLEKCE 16 ODSTÍNŮ
Dulux Satin Finish
pololeský email
Dulux Satin Finish
Rozpouštědlový krycí email prémiové kvality na bázi alkydových pryskyřic s elegantním saténovým vzhledem a univerzálním použitím v interiéru a exteriéru. Vyznačuje se vynikající kryvostí a odolností proti otěru a ušpinění, díky obsahu teflonu je vysoce houževnatý. Nátěr odolává střednímu chemickému zatížení a teplotám do 90 °C, proto je možné jej použít i na nátěry topných těles. Barva určená pro tónovací systém DULUX

Dulux Resist Gloss
lesklý email dřevo kov
Dulux Resist Gloss
Rozpouštědlový univerzální nátěr vysoké kvality na dřevěné a kovové povrchy s lesklým vzhledem. Barva má vynikající rozliv a velmi dobrou kryvost. Dlouhodobě odolává teplotám do 90 °C, a proto je možné jej použít např. na nátěry topných těles. Díky odolnosti proti povětrnostním vlivům je vhodný i do exteriéru na nátěry oken, dveří, kovových konstrukcí a dalších povrchů ošetřených základní barvou. Barva určená pro tónovací systém DULUX
Profi Gloss
Profi Gloss
Vysoce lesklá barva na bázi alkydových pryskyřic, lehce zpracovatelná štětcem i válečkem, má dobrou kryvost, neobsahuje aromáty.
Je vhodná pro barevné nátěry na dřevo a kovy, opatřené základním nátěrem, do vnitřního i vnějšího prostředí.
Profi-Satin
Hebolux
Profi-Satin
Hedvábně lesklá barva na bázi alkydových pryskyřic, lehce zpracovatelná štětcem i válečkem, má dobrou kryvost, neobsahuje aromáty.
Je vhodná pro barevné nátěry na dřevo a kovy, opatřené základním nátěrem, do vnitřního i vnějšího prostředí.
ETERNAL mat akrylátový
vodou ředitelná barva

je hedvábně matná akrylátová vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití. Je určena k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu (i bez předchozí oxidace), oceli opatřené antikorozním základním nátěrem, hliníku (přilnavost nutno předem ověřit). Lze jej použít i k nátěrům nepochozího betonu, mědi, nepochozího dřeva, neglazované keramiky a dalších stavebních materiálů. Svou kvalitou je vhodný i pro zpracování při průmyslových aplikacích. Nátěry jsou vysoce elastické, mají dlouhodobou životnost a jsou prověřené při nátěrech střešních krytin.
SOLDECOL PUR SG - 3V1
Polyuretanová samozákladujicí barva
SOLDECOL PUR SG - 3V1
Samozákladující polyuretanová pololesklá 2K antikorozní barva na kov a tužidlo do nátěrových hmot Soldecol PUR.
Dvousložková polyuretanová barva pro venkovní i vnitřní nátěry železných a neželezných kovů (pozink, měď, hliník apod.). Je určena zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, zemědělské, manipulační, dopravní a skladové techniky, klempířských prvků, stožárů, střešních plechů, přepravních a skladových kontejnerů apod. Nátěr je určen pro prostředí s charakterem chemického (čistící a chem. prostředky) a mechanického namáhání a pro aplikace s požadavkem na velmi rychlé zasychání a vytvrzování. Předností je také možnost aplikace ve velkých tloušťkách jedním nástřikem (cca 100 μm suchého filmu airless zařízením).
Rapidry Satin Matt
Disperzní barva
Rapidry Satin Matt
Rapidry Satin Matt je vodou ředitelný univerzální nátěr vysoké kvality na dřevěné a kovové povrchy se saténově matným vzhledem. Barva je rychleschnoucí, s minimálním zápachem, má vynikající rozliv a velmi dobrou kryvost. Dlouhodobě odolává teplotám do 90 °C, a proto je možné jej použít např. na nátěry topných těles. Díky odolnosti proti povětrnostním vlivům je vhodný i do exteriéru na nátěry oken, dveří, kovových konstrukcí a dalších povrchů ošetřených základní barvou. Barva určená pro tónovací systém DULUX
SOLDECOL UNICOAT SM - 3V1
samozákladující alkyd-uretanová barva
SOLDECOL UNICOAT SM - 3V1
Samozákladující alkyd-uretanová polomatná antikorozní barva na kov a dřevo.
Zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, bran, plotů, klempířských prvků, stožárů, střešních plechů, přepravních a skladových kontejnerů, zemědělské, manipulační a skladové techniky apod. Nátěr velmi dobře odolává působení povětrnostních vlivů. Je vhodný též k renovacím starých (soudržných) nátěrových systémů.
Hlavní předností jsou přímé nátěry kovů (tzv. 3 v 1 - základ, mezivrstva, vrchní email). Možná je též kombinace se základní barvou SOLDECOL PRIMER, čímž se docílí ještě odolnějšího antikorozního nátěrového systému. Barva je vysoce nanášivá (HB - high build), vyhovuje tak aplikacím s požadavkem nanášení velkých tlouštěk jedním nástřikem (nad 70 μm suchého filmu [DFT] airless technikou).
Soldecol PUR CLEAR M
Transparentní 2K polyuretanový lak
Soldecol PUR CLEAR M
Dvousložkový polyuretanový (syntetický s rozpouštědly) matný lak určený pro aplikace s vysokými nároky na povrchové úpravy.
Používá se jako konečná krycí vrstva zvyšující ochranné a dekorativní vlastnosti emailů (např. kovářských barev) nebo jiných podkladů (ocel, zinek, měď, hliník, laminát, tvrdé dřevo a další materiály vč. betonu). Lakový film je vysoce mechanicky a povětrnostně odolný vč. UV záření.  
Radbal Standard S2119
barva na radiátory
Radbal Standard S2119 barva na radiátory
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
SOLDECOL M
SOLDECOL M
Vrchní syntetická matná antikorozní barva na kov a dřevo. Univerzální matný email pro kutily i profesionály. Tónovatelný do široké škály odstínů.
Vrchní matný až polomatný nátěr železných kovů případně dřevěných povrchů určený pro venkovní i vnitřní použití.
Je určen zejména k vrchním nátěrům bran, plotů, sloupů apod. Nátěr odolává působení povětrnostních vlivů. Zpravidla se kombinuje se základními nátěrovými hmotami, např. SOLDECOL PRIMER. Na korozně méně exponovaných plochách (stupeň korozní agresivity atmosféry C2 v interiéru dle ČSN EN ISO 12944-2) lze díky svým antikorozním vlastnostem nanášet přímo na čistý a koroze zbavený ocelový (litinový) povrch.
Bisil barva na beton pod vodu voděodolná
atestováno pro pitnou vodu a poživatiny
Bisil barva na beton pod vodu voděodolná
Barva určená pro konečnou úpravu povrchů ocelových, litinových předmětů a konstrukcí vystavených agresivním vlivům povětrnosti, trvalé vlhkosti a dlouhodobé expozici pod vodou. Lze použít pro vodotěsné nátěry stěn vodních nádrží a silážních jímek. Na základě zdravotní nezávadnosti vytvrzeného filmu barvy je užívána k ochranným povlakům plaveckých bazénů a koupališť, v potravinářských provozech s častým mytím a stálou vlhkostí. Je vhodná na povrchovou ůpravu eternitových střech, dřevěných prvků. Na beton se používá k ochraně proti pronikání vody a vlhkosti. Odolává bežným koncetracím anorganických kyselin, zásad i některým ropným produktům vyšších frakcí ( od LTO výše).
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah