Základní barvy kov a dřevo - BARVY - LAKY Válek - prodejna barev a laků Jihlava - K nám pro barvu a radu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabídka barev a laků
 UNIVERSAL ZÁKLAD
Univerzální základová rozpouštědlová antikorozní barva na kov a dřevo. Možnost přisoušení až do 80°C.
POUŽITÍ: Na kov i dřevo (při použití penetrace) v exteriéru i interiéru, ocelové díly a konstrukce, strojní díly, střechy, vrata, ploty.
Základní antikorozní barva na lehké kovy.
Použití : Pro antikorozní základní nátěry lehkých kovů (zinek, hliník), barevných kovů, oceli a zoxidovaných pozinkovaných podkladů. Vhodná na ocelové konstrukce, na součásti strojů, do prostředí s vyššími nároky na antikorozní účinek.
Do interiéru i xteriéru.
Schnutí : Nátěr je přetíratelný po cca 1 hodině

Základní antikorozní barva na železné kovy.
Vlastnosti : Vysoká antikorozní ochrana (přímo na zrezivělý povrch), vynikající přilnavost k povrchu, rychleschnoucí, jednoduchá aplikace, vylepšená receptura pro snadnější aplikaci stříkáním.
Použití : Pro nátěry zrezivělých ocelových předmětů, zoxidované pozinkované oceli, na ploty, vrata, okapy, trubky, střechy. Venkovní i vnitřní použití.

FORMEX ZÁKLAD NA POZINK S2003
Barva syntetická základní
Barva je určena k základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Je vhodný i pro nátěry oceli pod emaily nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí. Vyznačuje se rychlým zasycháním.

Herbolux Grund
Základní nátěr a mezinátěr pro objemově stálé i objemově nestálé dřevěné prvky.
Rychle schne, dobře kryje, je lehce tixotropní a vlhkostně regulační. Je vhodný na okna ve vnitřním i vnějším prostředí.


Luxol Základní barva na okna
Luxol Základní barva na okna je krycí syntetická podkladová barva na dřevo, zejména pro základní nátěry dřeva a dřevěných prvků jako jsou okenní rámy, okna, dveře nebo podhledy v interiéru i exteriéru. Je dostupná v bílém odstínu se saténovým vzhledem. Nátěr je specifický výbornou přilnavostí k podkladu a vysokou kryvostí. 
Supralux Aqua Primer
Supralux Aqua Primer je vodou ředitelná antikorozní základová barva a mezivrstva na podklady z oceli, pozinkované oceli, litiny, hliníku, tvrdého PVC a dřeva (kromě dřeva pryskyřičného a tropického). Pro použití vně i uvnitř budov, a to jak k nátěrům nových povrchů, tak pro renovace stávajících nátěrů. 
ETERNAL antikor akrylátový
 je určen k ochraně kovových konstrukcí proti korozi jako základní nátěr. Je vhodný i pro smíšené konstrukce, kde je ocel ve spojení s novým nezkorodovaným pozinkovaným plechem.
barvy laky ErbenovaHOSTAGRUND BLOKÁTOR RZI U2161
Barva polyuretanová jednosložková základní impregnační
Jednosložková základová impregnační barva vytvrzovaná vzdušnou vlhkostí. Je určena k základním impregnačním nátěrům kovů, kdy zajišťuje následnému nátěrovému systému přilnavost na problematické povrchy (ocelové povrchy se zbytkovou korozí, lehké a barevné kovy). Vysoce účinná je zejména při aplikaci ve vlhkých prostředích, kde jiné nátěry selhávají. Je vhodná i pro napouštění pórovitých a málo soudržných savých podkladů. Vytvrzený nátěr má výbornou chemickou odolnost. Je trvale odolný proti mořské vodě, benzínu.
Odstíny: 0000 - bezbarvý,transparentní 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky