Žáruvzdorné barvy a barvy na radiátory - Barvylakyvalek

Menu
Přejít na obsah

Žáruvzdorné barvy a barvy na radiátory

Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C
žáruvzdorná barva až do 700°c
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C
Barva je speciálně vyrobena k ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů...
Barva určená pro konečnou úpravu povrchů ocelových, litinových předmětů a  konstrukcí vystavených jadnorázovému nebo cyklickému tepelnému namáhání. Barva je formulována na základě špičkové silikonové pryskyřice s využitím moderních anorganických spinelových pigmentů, které nedegradijí ani při teplotách kolem 700 °C.
Barvu lze použít k úpravě kovových částí krbů, kamen, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů. Barva je určna k nátěrům nebo nástřikům na konstrukce, které jsou zatíženy teplotami až do 700 °C krátkodobě, dlouhodobě do 550 °C.
Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C
žáruvzdorná černá
Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C
Rychlé a jednoduché použití, snadné a bezproblémové obnovení nátěru, vysoká tepelná odolnost do 750 °C, ředitelná S6005, aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním, atraktivní černošedé provedení kovářské barvy.
HAMMERITE Silicon Thermo černý, matný
do 400°C
HAMMERITE Silicon Thermo černý, matný
Vypalovací černá matná barva na bázi polymerizovaných olejů a termostabilních silikonových pryskyřic. Tepelná odolnost do 400 °C. Vhodná na ochranné i dekorační nátěry radiátorů, kotlů, krbů, pecí, vodovodního i parního potrubí. Není nutno používat základovou barvu. Pouze pro nátěry v interiéru.
HAMMERITE Silicon Thermo stříbrný
Stříbrný
HAMMERITE Silicon Thermo stříbrný
Vypalovací aluminiová nátěrová barva na bázi polymerizovaných olejů a termostabilních silikonových pryskyřic. Tepelná odolnost do 300 °C. Vhodná na ochranné i dekorační nátěry kovových předmětů, např. radiátorů, krbů, pecí, vodovodního i parního potrubí. Zaschlý nátěr má charakteristický stříbřitý vzhled s metalickým efektem. Není nutné používat základovou barvu. Pouze pro nátěry v interiéru.
Radbal Standard S2119
barva na radiátory
Radbal Standard S2119 barva na radiátory
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Hammerite Radiátor
barva na radiátory
Hammerite Radiátor je rychleschnoucí akrylátový email určený k ochranným i dekorativním nátěrům radiátorů. Výborně odolává poškrábání a nárazům, nezapáchá, nežloutne a díky jeho tepelné odolnosti až do 120 °C je vhodný pro nátěry radiátorů a jiných ploch dlouhodobě tepelně zatížených. Hladké plochy, měděné podklady, hliník a podklady z PVC je nutno přebrousit jemným brusným papírem.
ČERNÁ ŽÁRUVZDORNÁ BARVA
žáruvzdorná černá sprej
ČERNÁ ŽÁRUVZDORNÁ BARVA
Vypalovací matná barva na bázi polymerizovaných olejů a termostabilních silikonových pryskyřic. Tepelná odolnost do 600 °C.
Hammerite Radiátor sprej
barva na radiátory
Hammerite Radiátor sprej je rychleschnoucí alkydový email určený k ochranným i dekorativním nátěrům. Výborně odolává poškrábání a nárazům, nezapáchá, nežloutne a díky jeho tepelné odolnosti až do 120 °C je vhodný pro nátěry radiátorů a jiných ploch dlouhodobě tepelně zatížených. Hladké plochy, měděné podklady, hliník a podklady z PVC je nutno přebrousit jemným brusným papírem.
Barvy Laky Erbenova 46 Jihlava tel: 567 309 035 - 607 089 287
Váš dodavatel v sortimentu barvy, laky, malby a nátěry.
Návrat na obsah